Super náhradník (2006)

Jsem romantická duše, takže je jasný, že romantický oddechovky mám ráda. A taky mám ráda, když maj filmy hlavu a patu, což se v tomhle případě fakt nepovedlo. Navíc když někde zahlídnu Amandu Bynes, chce se mi utéct. Přesto nemůžu tohle dílko úplně odepsat. Zaprvý proto, že i když Channing Tatum neumí hrát, je to fakt kus chlapa. A za druhý proto, že jsem se občas zasmála, čímž tvůrci vlastně splnili to komediální označení (jen tak mezi náma, žádný jiskření mezi hlavní dvojkou se totiž nekoná:).

Jak ukrást nevěstu (2008)

Jedna z opravdu mnoha a mnoha pitomoučkých slaďáren. Za dva dny (hm, možná i hodiny) nevíte, o čem to vlastě bylo, herci se rozhodně nepředřeli. A zajímalo by mě, kdy už konečně tvůrci romantických komedií pochopí, že hlavní hrdinové by měli bejt sympatický a ne jako osina... Odpad nedám jenom za krásný záběry Skotska.

Valentine (2001)

Po dlouhý době jsem se chtěla podívat na horor, trochu se zabát... A hele, v televizi jeden dávali! Ale malej problém - v tomhle případě nejde ani tak o horor, nevím jak bych to popsala, spíš jako teenage, hm, drama, no budiž. A taky naprosto průhledný. Hned jsem si říkala, jo, to je on. Pak jsem čekala na konec, kterej vyvrátí mojí teorii, ale on nic. Moje doporučení? Nedívejde se na to, je to zabitá hoďka a půl (s reklamama dvě hodiny).

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Mnohem a mnohem lepší, než paralelka. Líbí se mi, že pokaždý vznikne něco jinýho. Možná je to díky designérům nebo tím, že majitelé bytů si do proměny můžou kecat (taky si to ale platí), prostě výsledky jsou mnojem uspokojivější...

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Jednou za čas mě popadne nadšení a podívám se na to. Jenomže po hodině trapných keců neobyčejně trapnýho moderátora (zajímalo by mě, jestli si ty trapný repliky vymejšlí sám) moje nadšení značně opadně. Zvlášť když za tu dlouhou dobu trvání tohohle pořadu se mi líbily - ano, pozor - přesně dvě proměny. Vždycky mě dorazí naprostá nepraktičnost a (podle mě) i dost často nevkus... No, co se dá dělat, každej jsme jinej.

Fotbalové opojení (1997)

Děsně jsem se těšila, protože aby bylo jasno, já mám fakt ráda britský romantický komedie, taky mám opravdu ráda Colina Firtha a fotbal mi vůbec nevadí, ráda si zafandím. Jenomže tohle bylo opravdu velký zklamání. Až na výkon právě CF a skvěle vybranou hudbu se jednalo o naprostou a nebetyčně nudnou ptákovinu, kterou nezachrání ani dobrej námět. A teď mě ukousejte...

Aljona (2009) (TV film)

No, je to škoda. Takhle zajímavej námět, kvalitní herecký obsazení (a taky herecký výkony). Jenomže jsem se nudila. Ale aspoň jsem si trochu procvičila ruštinu :)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Nádherej a dojímavej příběh. To Lasse Hallström umí, ale v tomhle případě se mu to povedlo mnohem víc, než nadprůměrně. Navíc ve filmu jsem nenašla jedinýho herce, kterej by nepodával skvělej výkon, ovšem Leo jim jasně kraluje. A když všechno ještě dokreslí moc dobrá hudba, pak na hodnocení není co řešit...:)

Neuvěřitelná cesta (1993)

Jééé, tak na tenhle film jsem si už dlouhou nevpomněla, ale moc dobře si pamatuju, že jsem ho měla ráda. A to já většinou filmy, kde je hlavní hrdina zvíře (snad kromě animáků) fakt nesnášim.

Smlouva s ďáblem (2000)

Čekala jsem to mnohem mnohem mnooohem horší, ale ono to vlastně bylo průměrně dobrý. Nápad skvělej, vcelku dobře provedenej. Jenom na můj vkus Brendan moc přehrával (jo, asi to tam mělo patřit, ale stejně) a konec byl nepříjemně useknutej. Ale proč ne, nic proti, na odpočinek a relax ideální.