The Boy (2016)

Zajímavé. Se svým tipem jsem byla poměrně mimo. 65%.

Warcraft: První střet (2016)

Coby totální herní analfabet jsem si film neskutečně užila. Jen ty střihy občas.... ale to ráda odpustím. Kdy bude dvojka???

Captain America: Občanská válka (2016)

Je to správně ujetý, megalomanský, přestřelený, nacpaný akcí a hláškama od a do z. A i když podobné projekty stavějící na zeleném plátně nemusím, tady to šlape jak luxusně promazanej šestnáctiválec.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Jakože to vcelku ušlo. Normální ženská by si z kusu látky spíchla maximálně tak tanga, případně plavky, ale hlavní hrdinka vyrobí málem vodíkovou bombu. Dusno v bunkru pěkné, od scény se sudem se to pěkně rozjede a vzápětí se zase zastaví nárazem do zdi odhalené "pravdy". Slabší tři, John Goodman válí.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Evelyn, špatně. Alex, špatně, špatně. Kříženec psa a lva? Taky špatně. Na tomhle filmu jsou dobrý tři věci. Brendan Fraser, John Hannah a armáda povstanuvších zabitých otroků.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Miluju Jacka. Miluju mrtvou nevěstu. A líbí se mi Frankenweenie, což ale nějak nestačí. Jedna hvězda za parádně vykreslené lidi-příšerky, jako vždy. Zvlášť zhulená holčička s kočkou je geniální. Druhá za úžasného Frankenweenieho. Třetí za ponurost a atmosféru. To je bohužel všechno.

Transformers 3 (2011)

Výměna sexy kosti se neosvědčila, Megan Fox aspoň uměla hrát. Nejslabší kus série.

Znovuzrozeni (2012) (seriál)

Na první shlédnutí mne zaujaly první dva díly, dál to pro mě byla jen kecačka a občas velká nuda. No jo, všeho do času, u Revenants jsem strávila podstatnou část včerejšího večera i noci. Žádné gore, honičky, hromady mrtvol a hektolitry krve. Jen perfektně stupňované napětí, efektní podkreslení hudbou a okamžiky nahánějící husinu.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Další variace na téma "jak udělat z prvotřídní knihy průměrně nezáživnej seriál s pár super momentama". Obrovská škoda.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Z unikátu, který bořil představy a zajeté koleje, tu máme slabý odvar, na kterém jsou jednou z nejvtipnějších scén závěrečné titulky. Infantilní a pubertální humor nevadí, ostatně na tom byla jednička založená, ale tady to prostě nějak nejede a zadrhává se to.