Patrola (2012)

Nemam slov, dlouho me zadny film v kine nerozbrecel, velmi silny zazitek, opravdu skvely film, neohraneho nametu. Za me plny pocet !

Madagaskar 3 (2012)

Nesklamal, vyborna zabava a hlasky !

Nezvratný osud 5 (2011)

Parkrat se mi mozna udelalo spatne, ale bohuzel uz to neni to, co to byvavalo, jelikoz namet je uz celkem ohrany a predvidatelny, ale zase davam plus za dobre napady kompilaci ruznych smrti :-D !

Mechanik zabiják (2011)

No... ze by parodie na Hitmana ? Nemame napady ani scenare ? :-D Ale budiz, celkem me to bavilo a opravdu to nebylo nejhorsi.

Lidice (2011)

Mozna sem citlivka, ale tohle je opravdu po dlouhe dobe film, ktery me rozbrecel a ne jednou. Ta atmosfera, sceny, pribeh... vsechno me to opravdu vzalo a je to vyborne natoceny film s nametem, ktery se snad neprestane probirat nikdy. Pro me opravdu dobry film !

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Tak tohle me opravdu bavilo. Sci-fi filmy v lasce moc nemam, ale urcite nelituji ze jsem shledla tento. Zabavna komedie plna akce, ale co me bavilo nejvic byl samotny Paul. Kde jinde najdete tak sprostyho mimozemstana s tak originalnima hlaskama ?

Všemocný (2011)

Uzasny to film ! Dlouho jsem cekala na neco noveho co me bude opravdu bavit a nebude to ohrane a je to tu :). Predstavovala jsem si ho uplne jinak, ale nakonec byl jeste lepsi. Jen kdyby takovych originalnich filmu bylo vice...

Pan Bobr (2011)

Je to dojemny film, velmi hezky s dobrym scenarem a napadem, ale bohuzel zas tak moc me to nebavilo.

Grave Encounters (2011)

Miluji horory tohoto typu, ale tohle me ponekud sklamalo, chtelo to trosku neco vic... U hororu by clovek mel mit trochu strach nebo se alespon lekat pri strasidelnych scenach u me tedy nenastalo ani jedno, skoda.