• Rodinný

Super drbna (2007) (seriál)

Život lidí z Upper East Side sledovaný Gossip Girl neustále je vám v patách,sleduje vás a píše o vás na blogu.Seriál je zajímavý se spoustou zajímavých postav.Je škoda že seriál zkončil ale má být nahrazený seriálem The Carrie Diaries tak jsem zvědavá.

Vnitřní zář (2012) (TV film)

Děj byl jako u většině Disney filmů stejný ale líbily se mi písně ve filmu.Písně byly lepší než v jiných filmech od Disney tady byly propletený žánry jako hip hop,rap,pop atd.Zajímavě udělaný musím říct.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Mě se tento seriál velice líbí.Hodně zajímavý děj je to hodně propletené takže když nekoukáte na všechny epizody tak se lehce ztratíte.V každém díle se něco zajímavého stane a to se mi také líbí.Doporučuji se podívat pokud máte rádi upíry,vlkodlaky,čarodějky atd.

Stmívání (2008)

Mě se tento film líbil byl dobře propracovaný,efekty byly docela dobrý mohly být lepší ale co a děj se mi líbil.

Čtyřicítka na krku (2012)

Nějak mě to nenadchlo děj byl předvídatelný občas jste se zasmály jinak nějak dobře propracované to nebylo.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Zajímavě zpracované,Dokumentární filmy se dělají hůře ale každý se s tím popere jinak a myslím že s tímto dokumentem se poprali docela slušně..:)

Let’s Dance: Revolution (2012)

Všude ukazovaly reklamy jak to bude dobrý film ale ve skutečnosti je laciný,děj už byl od začátku jasný v každém dílu je děj stejný.Hudba a choreografie to bylo trochu lepší.Čekala jsem že film bude aspoň dobrý ale ve skutečnosti byl podprůměrný.