Alle for én (2011)

Nic moc komedia. Rutgerovu ucast v tomto filme som nepochopil.

Michelangelo - Il cuore e la pietra (2012) (TV film)

TV dokument o zivote slavneho talianskeho maliara a sochara Michelangela. Film bol natoceny pre novy taliansky tv kanal Skyarte, ktory sa bude venovat umeniu. Rutger tu hraje iba zopar minut, v ulohe stareho Michelangela.

Robin Pilcher - Nové začátky (2007) (epizoda)

Neznasam romanticke filmy podla R.Pilcherovej, toto je sice podla jej syna, ale aj tak to je blbost. Rutger musel byt dost zufaly, ked prijal tuto ulohu.

Pád do tmy 2 (2009)

Nie je to uz take super, ale na 4* to ma, lakacky funguju super, mame tu zname herecky z prveho dielu - chudato Sarah, po zachrane ju znovu prinutia ist do jaskyne. Ten serif ma teda tiez sral, ale pekne dopadol. V prvom diely sa mi pacil zaver filmu, tu to ale posrali. Rad som sa vratil do milej jaskyne, ale aj tak prvy film nemal mat pokracovanie.

Pád do tmy (2005)

Takto ma vyzerat perfektny horor. Jeden z najlepsich hororov poslednje doby. Konec sa mi velmi pacil.

REC (2007)

mna uz jebne s tychto super cervenych hodnoteni. V tomto tyzdni druhy film (prvy bol Serbuan maut, ktory mal nevueritelnych 79%) ktory som stiahol a neveril vlastnym ociam aku picovinu pozeram :) Toto bola komedia a nie horor, ani raz som sa nezlakol a ani raz nebal, dalsi nudny film.

Zátah: Vykoupení (2011)

uplne suhlasim s komentarom uzivatela *vosay* stiahol som si tento film na zaklade tunajsieho hodnotenia 79 % ale doteraz nechapem kto tomu dava tak velke percenta. Zevraj vynikajuci akcny film, - he, he. skoro som sa unudil, dokolecka tie iste suboje, nelogicky scenar, ten zaver uplne odveci. Komu chcel ten hrdinov brat na konci sefovat, ked skoro vsetkych obyvatelov zabily ?

Mezi vlky (2011)

Spatny a nudny film. A aj konec ma dost nasral. Judnu hviezdicku jedine za Liama.

Prometheus (2012)

Naozaj velke sklamanie, este ze som na to nesiel do kina. Film je docela nudny, ziadne napatie, ziadne lakacky a dost blby pribeh. Bojim sa ako dopadne Blade runner 2, ked ho natoci Ridley Scott.

Ključ Salamandry (2010)

Zaujimavy rusky akcny film. Len ma jednu chybicku - dost onicom scenar. Po chvilke zacne nudit, tie neustale prestrelky. Konec bol tiez docela nedomysleny. Plusom je kamera a hudba. Na zahnanie nudy postaci.