Beowulf (1999) odpad!

strasny odpad.

Highlander (1986)

najlepsi film s Lambertom. Po tomto filme si to nasmeroval do b-ckovych vod.

Invaze (2002) (TV film) odpad!

ten scenarista musel byt uplne mimo ked pisal tento scenar. neuveritelne tupy film.

Tropická bouře (2008)

jedna hviezdicka za scenu s otrhnutou hlavou. Cakal som dobru komediu, ale dostal som nudnu komediu. Nechapem ako to moze mat tak vysoke hodnotenie. Nudaaaa! Neznasam Toma Cruisa ale aspon toto bol jediny film kde sa mi pacil.

Dobrman (1997)

Vynikajuci francuzsky drsny thiller. Tcheky Karyo je nehorazny policajt a Vincent Cassel zase neskutocny frajer.

Life's a Beach (2010)

Dlhych 10 rokov preslo od natocenia tohto filmu kym sa dostal aspon do tv. Aj ked som dlho dufal ze to bude dobra komedia, tak som zostal velmi sklamany - bola to strasna nuda !!! Radsej to nemali ani vydat, ale pekne nechat v trezore. Vo filme hraju moji oblubenci Rutger a Christopher, ale su strasne nevyuzity, velka skoda. torn666 - ten film sa natacal v roku 2000 - mal byt hotovy v roku 2001, ale studio Miracle Ent. skrachovalo, producent bol podvodnik, az nakoniec sa reziserovi podarilo v roku 2010 ho nejako dokoncit, neviem ako sa dostal do TV JOJ, lebo tusim ani na dvd este nieje. Sam Rutger Hauer o filme nehovoril dobre, este ked to natacali, tak podla neho to bol jeden velky chaos - a ked si to videl, uznas ze to bolo uplne amatarske.

In the Shadow of the Cobra (2004)

kurva preco tento film nikdy nevide. Indovia - producenti filmu ho nepustia na svetlo. Nechapem ako moze niekdo dokoncit film a potom ho nedistribuovat. Podla traileru to mohlo byt dobre ...

Zerkalnyje vojny: Otraženije pervoje (2005)

Rusky akcny film o stihackach. Zaujimavostou je ucast 3 hollywodskych hercov: Mcdowell, Assante a Hauer. Bohuzial Rutger hraje v tomto filme iba malicke cameo.

Tempesta (2004)

Tento film som videl iba v tureckom jazyku, takze som tomu nerozumel, ale pochopil som ze vo filme ide o obraz "La Tempesta" ktory ukradnu z muzea a hlavny hrdina, ho ma sfalsovat a dorucit miestnemu mafianovi, pocas pribehu sa stane niekolko vrazd. Film sa odohrava v Benatkach. Inac nic moc thiller, kamera mi pripadala ako keby som to tocil ja zo svojou JVC, za 8000 Sk. Zaujimave su snad iba tie Benatky a samozrejme moj naj herec Rutger, ktory hra riaditela banky. Film by mozno dopadol lepsie, keby sa do toho nemontoval producent filmu Tim Disney, ktory pri konci natacania, zasiahol do rezirovania a prebral reziu po Paul Tickellovi, ktory asi potom uz nechcel mat nic spolocne s tymto filmom, takze v titulkoch vidime uz iba - directed by: Tim Disney. Este by som to chcel vidiet v sk zneni, mozno ze by to bolo lepsie....