Satan (2006)

vincent cassel a jeho sestra su perfektny parik. dost cudny film, skoro cely film som cakal kedy sa konecne nieco stane a stale nic, az uplne na konci sa nieco zacalo diat.

Nenávist (1995)

nenavist plodi iba dalsiu nenavist. naozaj dobry konec, necakal som ze sa to tak skonci. Super herecke vykony, hudba a kamera.

Zvrácený (2002)

naozaj sokujuci film. Chuderka Monicca.

Byt (1996)

uz dlho sa mi nestalo, ze po dopozerani, som o tomto filme rozmyslal este dlhu dobu. Uplne super film. Len ten konec mi pripadal trosku nezmyselny, neposchopil som preco Max nesiel za Lisou, ked sa s nou mohol konecne stretnut.

Noční dravci (1981)

Stallone tu vyzera nejak divno s tymi fuzami. Toto je americky debut Rutgera Hauera. Film mozno nedopadol tak dobre, lebo sa pri natacani striedali reziseri a potom sa toho chytil aj Stallone a tak to aj dopadlo. A tiez sa Hauer a Stallone pri natacani moc nemuseli ...

Ostermanův víkend (1983)

Posledny film slavneho Sama Peckinpaha, pri natacani bol uz vazne chory. Len ma prekvapuje slabe ohodnotenie: 63 percent je pre tento film malo.

Nebezpečné tajemství (1984)

Rutger tu hraje dalsieho podivina, samotara a ochrancu zvierat. V pohode filmik.