Ďábelská hra (1999)

uf ako si toto nejak obhájiť..Jawbreaker podla mňa spracováva miliónkrát točenú tému, preberá tiež všetky možné klišé o krutej mrche královne, o dievčati, ktoré dostane šancu baviť sa s vyvolenými, ale nakoniec to nevyjde, tiež o holke, ktorá sa postaví Queen bitch a zosadí ju ( o takých detajloch ako, že každá skupinka má svoj stôl v jedálni a pri slovách tamto sedia socky vždy ukážu punkáčov a podobných sa radšej nevyjadrujem, to už sa len smejem :D ), ale určitým spôsobom tento film síce tie klišé používa, ale akoby ich len o málinko pootočil a nanovo vyfarbil..Rose McGowan je skutočne hnusná, krásky nenosia ružovú ako keby vyšli z cukríkova, nepočúvajú diskačiny ( soundtrack je výborný, každý song ku každej scéne sedí - milujem YooHoo od imperial teens ), ani tá good girl mi nepríde nejak good, šprtka, čo sa stala obľúbenou sa toho nevzdá kvôli tomu, že si uvedomí, že je z nej mrcha a vlastne sa správa ako hus, ak by nevyplávalo na povrch kto je, tak by nemenila nič, vskutku si to užívala a pri takomto filme na mňa ako čierny humor pôsobí už len to, že ak si niekto prefarbí vlasy, zmení šatník a kamarátov, tak ho nikto nespozná...vyhovuje mi aj obsadenie, pretože tieto holky nie sú ani vyložene pekné ( myslím tým spôsobom ako je napr Megan Fox), ale ani charizmatické (ako Nataly Portman ), len prachaté, namyslené a celý život pracujú na tom, aby boli populárne, myslím, že mi to pridáva na akejsi reálnosti...myslím, že tvorcovia skutočne odviedli celkom slušnú robotu, takže tým 47% celkom nerozumiem, videla som horšie filmy tejto tématiky a mali viacej- viď Mean Girls ... nebodaj niekomu až tak chýba tá Lindsey Lohan ?

Protivný sprostý holky (2004) odpad!

ja tomu už skutočne nerozumiem ako môže mať toto vôbec nejaké percentá...keď už pozerať Queen bitch aj s jej príveskami, tak nech je aspoň patrične krutá mrcha ... Jawbreaker je 1000x lepší

Push (2009)

vykrádačka hrubého zrna, naaah ale však už aj tak všetko bolo niekedy natočené, záleží len od spôsobu servírovania a či im to zhltneme...ja oceňujem hlavne výber tých krádeží- mám rada pokusy na ľuďoch, mám rada jasnozrivosť, telekinetiku, Dakotu a jej oblečky, vrieskajúcich nagélovaných vystajlovaných Rákosníkov/Ryže, krv tečúcu z uší...šak a? pekná koláž

Zvíře (2001)

ale no no supiská :D Schneider je dobrý magor

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

veď ľudia jak to posudzujete! :D ja tento film zbožňujem, však Schneider magora hrá priam geniálne (ak to vôbec hrá :D ), aj mi to prišlo vtipné, niekedy možno menej, ale stále mám na to super spomienky, náhodou, keď si spomeniem na takého zohana ostane mi len trápny pocit

50x a stále poprvé (2004)

neviem si síce predstaviť, že by sa to niekomu vyložene maskulínnemu páčilo, ale náhodou...pre ženské, pre niekoho ako moja mamina je to snáď jediná normálna komédia, čo dávajú v telke... neviem ako vaše mami či sťahujú cez torrenty a podobne, moja nie je ten typ.. :D

Žába k zulíbání (2002)

zo všetkých tých debilných filmových komediantov, ktorý stoja za prd ma práve Schneider nejak očaril, neviem jak sa mu to podarilo, ale jemu tie vtípky zožerem

Pařba ve Vegas (2009)

jakooo jednoduchučký námet, plochoplytký humor, ale zase bolo ho požehnane :D takžee to hodnotím fajn ... síce ak by som to pozerala sama asi by som sa zasmiala len sem-tam, ale tak by to bolo u všetkých klasických komedií ( sama by som komédiu ani nekukala - Not my cup of tee/ coffee/cola/sprite/mirinda - jednoducho každý si vybere dle libosti) .. ak si človek zoženie veľkú spoločnosť rado a nahlas sa rehtajúcich ľudí a naladí sa pozitívne tak sa podľa mňa nasmeje, hlavne ak takých žúrok zopár zažil :D