Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Sem-tam sa im zadarí testovať niečo zaujímavé a nie úplne zbytočné, ale vážne len občas...a tá skupinka mačo, ryža a trapka nechávajú bez serióznych dôvodov všetko vybuchovať...tomu sa hovorí mrhanie prostriedkami..a ešte sa tešia Jupíí !

Nejsmrtelnější úlovek (2005) (seriál)

Čo ma na tom baví je, že tí starí morskí vlci sú kurva drsňáci :D

The Collector (2009)

Nepriala by som si hádať sa s niekým o tom, že to nie je blbosť...je to hovadina, ale ak niekto systematicky pozerá kokotiny ako ja, ocení každý kúsok originality :D náhodne som si tu na ctenom spojler/odrádzacom čsfd prečítala vraj je to ako Saw...So Saw to má spoločného asi toľko ako kurací rezeň s pikantným kung pao, je tam kura, ale je sakra rozdiel, na čo mám chuť...aneb je rozdiel sedieť deň v miestnosti a debatovať s druhou obeťou nad odrezaním končatiny a schovávať sa impotentnému zberaťeľovi v dome plnom pascí...Collector je omnoho dynamickejší, ťažiskom je hra na schovku a nie čím originálnejšie pasce/hry/sadisticko-masochistické joke-y chorého čuráka, čo sa nevie zmieriť s vlastnou smrťou. Príbeh je síce pritiahnutý za vlasy, ale úprimne koľko horrorov z posledného obdobia nie je? oceňujem, že tam neboli tie akože vzťahy medzi postavami a tralala a ja ju ľúbim a ty nie ale tam ten magor si myslí, že si na zožranie (doslova :).. keď nevedia niečo urobiť aspoň priemerne nech to tam nedávajú vôbec...neboli skoro vôbec dialógy,bol slušný soundtrack, zaujímavá kamera, vystresovaná som bola...not a big deal..quite a fun :)

Nepřemožitelné zlo (2005)

Skutočne musí byť v toľkých hororoch to chorobné zveličovanie? Však to tam na konci vyzeralo ako keby došiel hurikán Katrina...záver mi zničil pocit z celého filmu

Obřad (2011)

ak by bolo také jednoduché uveriť v Boha v náručí diabla, mohol by to rovno zabaliť a radšej usrkávať Kozmopolitan na brehu Acheronu

Los ojos de Julia (2010)

španielska hororová/thrillerová produkcia sa mi po roku 2000 zdá byť najlepšia a jediná, ktorá sa systematicky úplne nezhovaďuje... po Espinanzo del diablo, Recu a Faunovom labyrinte prišli Los ojos de Julia, ktoré sú asi tou najlepšou zhltnutou čerešničkou po sto rokoch trápenia a zlého trávenia z nevkusných a nechutných exploitationov ... príbeh si nekadí do vlastných radov, napätie je vystupňované, niekoľko vizuálne zaujímavých scén sa tiež nájde a hlavne : thumbs up for Belén Rueda :D

Re - cycle (2006)

Veľmi zmätočný film, hlavne ak človek čaká horor, čím ho Pangovci celkom slušne nakŕmia prvú pol hodinu, a dostane mierne morbídne "fantasy" s úžasne prepracovaným vizuálom a originálnym námetom, ktorý ale nebol úplne vyžmýkaný zo svojho potenciálu ... je len prirodzené, že môže kopec ľudí sklamať, ak sa nedokážu preniesť cez totálnu zmenu filmového feelingu a budú sa držať zubami nechtami pičovania do každého pol stupníka zle pootočenej kamery, pol tónu nehodiacej sa hudby, prirodzenej japonskej epickosti len preto, že nedostali to, čo žiadali, namiesto Twixky dostali Lionku, v ktorej je nežiadúci kexík, o miligram menej karamelu a nechutné krupky v čokoládovej poleve...do všetkého sa dá zúrivo kopať, keď sa chce...jednou z najdôležitejších vecí pre mňa pri pozeraní filmov je inšpiratívnosť a tú Re-cycle mal :)

Tajemství (2006) odpad!

že pozitívne myslenie, tak kutáčom po hlave...

=3 (2009) (seriál)

Toto je ten najstrašidelnejší námet, čo som kedy čítala....When the nigthmares come true by sa to malo volať

Dům hrůzy (1999)

Jednoducho srdcovka, pri ktorej sme sa ako malé deti najviac báli..