Kvílení (2010)

hroza..hroza...hroza...ako milovnika beatnikov ma to nasralo ako dlho nic...james na picu, absolutne necharizmaticky, nezaujimavy, s citovym rozsahom cajovej lyzicky..tak takto je odprezentovany guru beatnikov? co tam ale po vyzore...prednes kvilenia jeho hlasom utrpenie, stale jedna tonina a retardovane seky a odmlky, ktore nedavali zmysel, publikum prikyvovalo a usmievalo sa akoby im cital pribehy zo slepacej polievky pre dusu ala ako mi zachranil zivot retardovany dusanko., samotne publikum vyzeralo akoby chodilo na ranajky do tifanyho a chodilo v satach od chanelu (ja som vzdy myslela ze beatnici boli trosku ina skupina ludi)..film ako celok nevyvolal ziadne emocie snad len pohorsenie, ze z nich nakoniec urobili americkych svatcov...a tie animacie? to vyzera akoby to robil ten isty clovek ako Ratatouilla..nemali to davat tocit tym dvom..to je posrane cele...nema to ani kusocek z beat generation, leda ze tu basen a aj tu franco paradne sprznil

Transformers (2007)

pochod gigantickych bionicle meniacich sa na auta v rukach Bay so Spielbergom, ludske osadenstvo zahrna megan fox? niekto ma chcel fakt nasrat... :D :D (alebo si slusne zarobit )

Smrtihlav (1998)

pre mna velmi nudny film, vsetko sa tu akoby pomalicky vlecie, zíva, i ked kupodivu tu nie je malo akcie...vlastne ma to vobec nezaujimalo, sice mam bizardnost rada, ale tato bola tak sediva, nebizardna a nevkusna, ze ma to po chvilke prestalo vobec bavit sa nad tym pozastavovat a skoncila som pri pozerani ako ludkovia tohto uboheho mestecka o 00:00..priklad pre mna az tak vo vsetkom priemerneho filmu, ze sa az nedal pozerat a zhrabol len dve hviezdy

Draculův švagr (1996) (seriál)

nieco, co nepatri do debilbedny :D ako fanda vsetkeho hororoveho som si to uzila :) dobre pointy, niekedy menej niekedy viac prekvapive

Rande s hvězdou (2010) (TV film)

boze cim to krmia tie deti? o ano zlaticko raz dojde taky fesny blondacik, co bude cool, bude mat 10 far, miliony dolarov v kapse a napriek tomu, ze na neho budes odporna jak harpya, tak kvoli tebe, tvojim peknym ociam a jeblym kecom zahodi nadejnu pracovnu ponuku a pride si po teba jak pre popolusku na skolsky ples, kde budes mat krasne satocky a splnia sa ti vsetky sny.... tato obuchana schema spamuje vsetky teenagerske filmy nech uz maju setting aky chcu ci ide o "upirov", "rockove" hviezdy, cokolvek...nechapem, ze sa to vobec niekto rozhodne napisat alebo tocit...je to urazka divaka rozmyslam ci by sa mi to pacilo, ked som mala desat...tusim, ze nie

Heartless (2009)

malo to potencial byt niecim lepsim...ale nestalo sa tak..je to jeden velky nelogicky bordel. hviezdicky za par dobre urobenych scen napr s gigolom vo folii :D, za otravny skrekot tych oblud a za pregrafitovane ulice plne odpadkov...hned sa menej hanbim za nase sidlisko :DD i ked neviem neviem ako je to s romantikov socikovych betonovych kralikarni :D

12 opic (1995)

co napisat? ked mne sa lepsie nadava na veci... :D...mam rada vsetky tie trubky a pristroje, co vyzeraju tak ako vyzerali tu :DDD

Návrat do budoucnosti (1985)

bola to sranda...ale viackrat nie, taketo filmy nie...ale sranda to bola...zevraj aj indiana jones je prdel, ale to mi tiez nesedi, ale nic osobne :DD

Vetřelci (1986)

hviezda dole: sigourney zavesena na okraji priepasti, na jej nohe zavesena big mama votrelec, pod nimi holy vesmir a hop! votrelec drbne, hura happy end ! ...nejake napady ako k tomu mohlo dojst? XD (aspon myslim ze to bolo v tejto casti, kukala som to po sebe a celkom sa mi to zlieva)

The Butterfly Circus (2009)

kazdy filmik ma svoje chybicky alebo nieco co by ste mu vytkli .. ale napriek tomu sa mi to strasne moc lubilo ale to aj preto ze zboznujem cirkus