Východní přísliby (2007)

Pozeral som to pár týždňov späť a dnes zasa v TV. A musím povedať že toto je skutočne výborný film. Pôvodne mal odo mňa 4* ale dnes som to zmenil na 5*. Proste treba vidieť je to ozaj skvost a najmä v originálom znení. Pozorovať poruštených hercov v originále je zážitok jak sa patrí. Ohromným plus (pre niekoho kto ma k tejto tématike bližšie) je autentickosť riešenia situácii, jednotlivých reakcii a pod....

The Victoria's Secret Fashion Show (2011) (pořad)

Čo sa holiek týka to je škoda rečí. Tie najvyberanejšie kúsky- skutočne skvosty..... a tá songa Niggas In Paris ma úplne dostala :)))

Hezké vstávání (2010)

film na také priemerné 3* ale Harrison Ford si to dával jak pán a ta Rachel A. ... no neskutočná kosť. Teda suma sumárov za hercov 4*

Správci osudu (2011)

Milé prekvapenie tento film. Fakt zaujímavý, originálny, chytľavý a čo je hlavne zaujímavo podaný thriller bez veľkých logických klišé... Ozaj prekvapenie.

Dál než se zdálo (2010)

Celkom netradičné poňatie filmu tohto žánru. Mne sa to fakt páčilo takže 4*.

Tři mušketýři (2011)

traja mušketieri v novom kabáte sú ozaj dobrý. V podstate nie je čo by mi tam prekážalo takže pre mňa pokojne 4*

Spiknutí: Echelon (2009)

Fakt ma to prekvapilo. Pozeral som to v TV a dokonca po slovensky (GRRR). Priznám sa že predtým som si pozrel recenzie a komentáre a nebol som moc nadšený. No výsledok bol prekvapivý. 4* pretože film si nezaslúži tak nízke hodnotenie. Malo to svoje chyby a medzery ale celkovo to vyznelo fakt na žánorový lepší priemer

Samec (2009)

Možno trošku prestrelím ale mne sa ten film hodne ale hodne páčil. Bol natočený skvelým spôsobom a režisér vedel presne o čo tam ide. Neviem prečo resp. z určitých dvôvodov to to pre mňa to malo hodne hodnotu :)

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

ja osobne tomu nemám čo vytknúť takže s čistým svedomím 4*- Žánrová kvalitka ktorá dokázala udržať pozornosť po celú dobu :)

Muži v černém 2 (2002)

no nevím, nevím ale ja som sa pritom fakt bavil. Film nieje možno na 4* ale WILLA S. si to tú 4* zaslúži :))