Terapie láskou (2012)

jeden z najlepších filmov ktoré som mal tu česť vidieť poslednú dobu. Zaujímavé, vtipné, smutné, dobre zahrané, svojím spôsobom divné, .... všetko naraz v jednom filme. Tie nominácie si to rozhodne zaslúži. Som rád za každý takýto film a preto ináč ako 5* sa tomu dať nedá.

Madagaskar 3 (2012)

tak toto bola šupa. Už chápem to hodnotenie v spojitosti s cirkusom hoc som bol pred tým než som si to zapol skeptický voči tomuto. Ale tie hlášky a samozrejme najlepší kráľ Julien ktorý vždy zadelil najviac od veci pesničku jak sa dala ma dohnali k slzám smiechu. Najlepší diel série a moje uznanie tvorcom čo dokázali spraviť z tretej časti série. No pozeral som to s malými sesternicami a bratrancom a nie som si istý či tam niečo okrem tej pestrofarebnosti bolo pre nich :D

Vyměřený čas (2011)

Za veľmi pekné spracovanie si to plmný počet zaslúži určite keďže podobných filmov je ako šafránu.

Let (2012)

Tak pravdu poviem z trailerov som čakal niečo iné. Hoci toto nebolo zlé, a keď som zadával konečné hodnotenie bolo na chcel som dať 4* lenže predsalen som nechal 3. Posledná by bola beztak vďaka vynikajúcemu Denzelovi W. ktorého potenciál si myslím že ostal trošku nevyužitý. Takže záverom? Nemastné, neslané ale pozerateľné. Jednoducho tomu chýbala iskra.

Past (1999)

Dobrý film, skutočne dobrý. Mal som zakliknutých 5 hviezd. Potom som to zmenil na 4. A teraz keď tak sedím a rozmýšľam: ono to vlastno šlo o 4* film. Ale zároveň aj o žánrovu pecku takže podľa toho si to aj zaslúži tu jednu na vrch :) Hoc už len za to ako Cathrine Z. J. vyzerala. Je to neskutočne krásna žena.

Kat (2004)

film je tak nejak na 4* pre mňa osobne aj za nostalgiu. Ale dnes (12.1.2013) som to videl znova a skutočne si myslím že ide o príjemnú oddychovku. Pre značné podhodnotenie dávam plný počet.

JCVD (2008)

Toto je nádhera. Jean je herec, pán herec a dokázal to práve v tomto filme. Už sa nechce aby mal parádnu kondičku a vedel nejake hardcore kopy, ale proste aby hrál. A on to skutočne hrál a to hodne s prehľadom. Jean natočil po dlhej dobe niečo iné než akčné béčko a to prvotriedny a bravúrne natočený film. S jeho príhovorom to všetko vyhrotil na 5* bez debaty. A je úplne jendo či to myslel úprimne ako osobnú spoveď alebo hral. V každom prípade je to geniálne či už v prípade osobnej výpovede pretože v tomto prípade to zlatý klinec jeho kariéry a ak to len hral tak ako hercovi mu v tomto prípade vzdával obrovskú poklonu.

Láskanie (1999) (pořad)

komentár je ten istý ako u períčka :D len o dva roky neskôr. A to už som mal s kaviarne na diskete holé kozy posťahované doma v PC :) _______________________ ked som bol malý pri tomto som chytil bimbasa a začal jízda. Ale čakať pre pár sekund pohľadu na kozy do jednej v noci kedy som už spal s hlavou podoprenou to bolo mučenie mládeže. So súcitu k mojím malým pretečeným Peťkom dávam 3* Aj ekd sa nad tym tak zamýšľam v dobe kedy som o internete asi ešte ani nepočul stálo tých pár sekúnd kôz za to :)

Peříčko (1997) (pořad)

Manžel na objednávku (2008) (TV film)

No kedže som chcel ísť robiť niečo užitočne a nemohol som, lebo som čakal ako sa to vyvynie hoc to bolo predom jasné no zaujímal ma spôsob. Preto si to 3* zaslúži :)