Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Smekam pred reziserskymi schopnostami Quentina. Toto je jeden z najlepsich filmov ake som v zivote videl. O skvelych hercoch a podobnych veciach sa tu ani netreba vyjadrovat... Proste to je kultova klasika vsetkych klasik. - paradox je ze vela ludi prislo na chut tomu filmu az po druhom alebo tretom zhliadnuti.

Gauneři (1992)

Celovecerny rezijny debut Quentina Tarantina. Je to moj oblibeny reziser takze jeho prvotina bola pre mna povinnost. Vysledok bol uchvatny, ukecany a odohravajuci sa v jednej garazi. Ale pre Q.T. zadny problem. Scenar plny fuckovania excelent, je to mistrovska praca. Edit: videne znova 35mm verzia na platne v Tarantinovom kine.5*

Red (2010)

Penzisti ako agenti. Preco nie? .Podla mojho nazoru konecne poriadny ,,akcnak,, Rezijne som cakal trosku viac kedze film je plny ,,nestarnucich,, hviezd. Pomerne linearne na to aky to malo potencial. Aj napriek tomu skvela vec ktoru si myslim ze sa oplati vydiet a klidne slabsich 5☼ +za genialne herecke vykony (malkovich amazing) + kamera

Trestná lavice (2005)

5,5,5 a este raz PAT! Odo mna paradnych pat hviezdiciek ktore dostava tato velice nadpriemerna komedia. Dostalo ma to uplne vsetkym. Od sviznosti ktoru si film udrziava cely cas, vtipnosti, cez absolutne genialne hlasky ktore su vysperkovane do jedineho slova... Dalsim plus je herecke obsadenie vedlajsich uloh a naviac namakanych steroidakov na jeden meter stvorcovy :D Prosto jedna s najlepsich komedii jaku som kedy videl. Takze mozem len a len odporucit PS: odporucam cesky dabing pred slovenskym. Je fakt podareny a moze konkurovat aj oreginalnemu

Saltová (2010)

Docela tuctove, a kopiruje to sceny zo znamejsich filmov ale KOMU TO VADI??? ved tam hraje ANGELINA JOILE co bol pre mna dovod č.1 preco som ti to pozrel. A samozrejme nesklamala. Vyborne sa na nu pozera, a nasa Angelina spolu s Lievom Schreiberom to hraju fakt presvedcivo. Slabsou strankou tohto kvazi spionazneho filmu je scenar. Bohuzel trvam natom ze na scenari tento film najviac pohorel. Lenze ako oddychova jednohubka na ktoru sa budete pozerat a nerozmyslat je to docela dobre. A podla mna az nadpriemerne dobre. Takze svizna spionazna akcia kde zachrana sveta (ala 80te roky) kedy v poslednej sekunde vsetko zelzi na jednom clovekovi je spat v ozaj dobrom svetle !!

Ďábel (2010)

skvely napad, skvela rezia len toho konca je trosku skoda. Stacilo to kapanek dotiahnut k dokonalosti. Aj napriek tomu prekvapilo to aky z toho bol zazitok takze 4*