Muž v ohni (2004)

Rozmyslal som jestli 4 alebo 5. Ale k postavam som mal po filme taky vstah ze som musel 5. Reziserovi sa podarilo natocit fak unikatny kusok ktory musel by toceny s laskou lebo tie emocie v nektorych scenach su opravdu sila. Jedno plus je Denzela Washingtona obsadit do role msitela- genialna vec. Dalsie plus je vizualne spracovanie kore je vskutku zaujimave. Takze ako sa pise : Myslel si, že již nemá co ztratit, ale nebyla to pravda.

Skála (1996)

Toto je jednoznacne jeden z najlepsich akcnych filmov (ak nie najlepsi). Hudba Hansa Zimmera, herecke vykony Conneryho, Nicolasa a Harrisa, nadpriemerny scenar s vysperkovanymi hlaskami, velkolepe akcne sceny, zabery, vsadepritomnme napatie v kazdej minute filmu a americke vlastenectvo sprevadzane emociami (ci uz kladnymi alebo zapornymi) podanymi brilantnym sposobom ktory chyti za srdce.... Je toho vela a nie nadarmo to bol akcnak roku.... Teraz som to videl asi po 4x ale neomrzi nikdy. Musim odporucit a zatratit tych co to este nevideli

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Ako sa pise. Spolupraca Rodriugeza a Tarantina nemohla dopadnut zle. Ti dvaja spravili trhak beckovych hororov. Hnusne, nechutne, zvracene, vtipne.... Proste toto je jízda vo velkom style.

6. den (2000)

Arnold je proste Arnold. A kde uz vo futuristickych casoch nestaci jeden tak sa spolcia dvaja :) . Prekvapil ma vsak koniec. Cakal som nejaku srcervucu scenu kde klon pada na ukor toho praveho a krici mu ,,ja budem zit kratko, chod za rodinou,, ale nestalo sa. Inac Arnold je jeden z mojich najoblubenejsich hercov takze prijemna oddychovka so slabsim scenarom avsak myslienkami k zamysleniu

Sexy 40 (2009)

Hodnotenie: Uvazoval som medzi 3 a 4 ale nakoniec predsalen ☼☼☼☼ Hlavnym dovodom je ze toto ma docela prijemne prekvapilo. Cakal som nejaky ten priemer a dostal som docela nadpriemer :) Hlavne vdaka sexi Catherine (mam ju proste rad) som sa docela dost bavil. Dalsie plus v tejto ,,romantike,, je cirost tohto vsetkeho co sa tam deje a ze sa to krasne vymyka z tomu ,,trapneho,, holyvoodskeho priemeru.

Rok jedna (2009)

Absolutna stupidita ale sceny ako riganie po ,,zbesilej,, nahanacke na vozoch, vrazda Abela, lov nejakej kravy... tak nato nedam dopustit. Malem ma to uhnalo k slzam takze odo mna 3*. Inac hold taky Jackovi Blackovi ktory to tam tahal avsak myslim ze toto cele malo lepsi potencial- skoda

Memento (2000)

Pod rezijnou taktovkou Christophera Nolana vznikla podla mojho nazoru najlepsia, najinteligentnejsia a najoreginalnejsia krimi vec aka uzrela platna kin. Herecke vykony naprosto precizne, strih NO1 a navyse vas film nuti celu dobu premyslat cim vytvori naprosto genialnu atmosferu. WOW

30 dní dlouhá noc (2007)

Trosku komercne, trosku jednotvarne ale zato v vynikajucou atmosferou. Film prekypuje nadupanou akciou, kazdu sekundu sa tam neco deje a pribeh eskaluje od zaciatku az po docela husty konec. Kazdopadne jeden s tych lepsich hororov ktore za poslednych par rokov vznikli.

Někdo to rád blond (2004)

Konina jak sa patri :D ale zasmial som sa. Chvilkami to bolo docela trapne, chvilkami podarene. U mna jedno plus za scenky s Terrym Crewsom :D Je to proste kral.

Kameňák (2003)

Nieje to nic moc, vlastne je to slabe ale ked som vtipy pocul prvy krat tak to malo svoj efekt a ja som sa zasmial preto pre mna 2*