Opravdová kuráž (2010)

Pre mna jden z najlepsich filmov ake som mal tu cest vidiet. Hlaskujuci ozran Jeff Bridges to vybalil na plne gule. Vypravu to ma jak sa patri ale scenar je to co robi tento film absolutne bezchybnym. Jedno coho je mozno trosku skoda je unahleny zaver. Avsak moj pohlad na tento remake westernu to nemeni. Pocta bratom Coenovcom- ozaj sa to oplati vidiet

Černá labuť (2010)

Povodne som chcel dat 4 ale koli Natali P. tomu davam 5. Jednoznacne ukazala ze je to pani herecka- smekam. Pozadu sa nedrzia ani ostatny. Kazda mensia uloha je genialne a naprosto precizne zahrana. Ked sme pri preciznosti tak nemozem zobrat ani reziserovi. Cely cas nad divakom, neustala gradacia, nekedy som si dokonca myslel ze pozeram horor- proste mistrovsky podane napatie.... Ponaucenie na zaver: zeny nepotlacujte sexualitu. Suboj svojho ega a alterega nedopadne dobre :))

Město (2010)

Uplne smekam pred reziserskymi schopnostami Bena Aflecka. Toto je po filmarskej stranske naprosto genialny kusok. Prefektna rezija, perfektna atmosfera, grandiozne herecke vykony (je videt ze affleck si to pisal natelo), scenar ktory sa da radit k nadpriemerom. Velke plus za vedlajsie zapletky z ktorych ani jedna nesla do prdele jak to u takych filmovych projektoch byva. Takze pre mna jednoznacne 5.

Nezastavitelný (2010)

Klasicky oldies akcnak ktory si myslim ze je ozaj nadpriemerny. Reziser premenil stupidny pribeh ktory tu bol niekolko krat v adrenalinovy thiller jak sa patri.

Poldové (2010)

Skveli namet, napady, fungujuca dvojka Willis (kto ho ma rad ozaj si pride na svoje) a Morgan, docela gut scenar. Co trosku mrzi obcasna prehnanost niektrych scen za pomyselnu hranicu ,,vtipnosti,, ale nevadi to a nieje toho vela. Ja som sa bavil a uzil si to teda- 4

Na doraz (2010)

Komedia si zasluzi take dobre a zdrave 4 hviezdy ale kedze dneska je kvalitnych komedii minimum a toto je fakt komedia s velkym K tak ma u mna 5 hlavne pre paradny inteligentny humor ktory ozaj mozem. Vyhra tvorcov bola do tohto obsadit tuto herecku dvojicu. Medzi mini je ozaj citit tu chemiu, doplnaju sa genialne a tahaju ten film. Urcite sa oplati- Takze 4,5.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Krutozna blbost a aj ked mam Milu Jovovich fakt rad tak koli nej si to dve hviezdicky nezaslizi. Mozno keby mam 12 rokov ale tedka urcite nie. Aspon keby tam ty zombici boli. Lenze toto skor pripomina remake matrixu. Nehovorim ze zly ale nieje to moja salka kavy

Rychlejší (2010)

Viac ako 3 * si to nezasluzi aj ked by som velmi chcel koli Dwaynovi lebo jeho mam fakt rad.

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Prva cast filmu- blbost, nuda, hruuuza.... ale pak sa to nejak rozbehlo. Sceny boli paradne, atmosfera docela psycho a celkovo to nabralo na obratkach. Kamera sa pochlubila (opat az v druhej polovici): zaber na vraha, zaber na obet, zaber na vraha, zaber na obet, zaber na vrazdiecu zbrat a vrazda. Pripadal som si ako pri hororovej klasicke z min. storocia. Konieckoncov urcite lepsie ako americke teeneagerske horory s bandou dementnych deciek. Sice pozrene s dabingom ale 3 hviezdy si to zasluzilo. Skoda toho neskutocne zleho uvodu.

RocknRolla (2008)

Siel som to pozerat s tym ze netusim do coho idem. Brat mi to dal na USB a ja sem koukal. Cakal som neco s priemernym scenarom co bude tahat Gerard Buttler ale co som videl ma dostalo. Paradna akcna krimi s podarenym scenarom- proste HUSTYYY