• Krátkometrážní

Chart Show (2017) (pořad) odpad!

mě příjde, že se šéfové novy hrozně zfetovali a řekli si "hele, pozvem pár celebrit a uděláme si z nich prdel, ztrapníme je v sobotu v prime time a ještě si budou myslet, že jsou zábavní".. je mi trapně za ně

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Je to na míle vzdálené od Survivora, ale čekal jsem větší průser. 2,5* zatím .. Po stopadesáti nezáživných dílech musím srazit hodnocení na 1*. Velká tragédie, prznění licence Survivora.

DC Showcase: The Spectre (2010)

Spectre je nejmocnější superhrdina DC vesmíru (mocnější jsou pouze Michael Demiurgos, Lucifer Morningstar a The Presence, kteří jsou bohové defakto) a zasloužil by si větší animák, nicméně i tahle jednohubka potěšila. Noirová atmosféra by se dala krájet a na to, že to mělo 11 minut se tam toho vešlo sakra hodně !

James Cole - Orfeus (2016) (hudební videoklip)

Nádherný, výpravný vizuál k výbornému songu i albu !

Gilmorova děvčata: Rok v životě - Spring (2016) (epizoda)

Spoilery.. horší, než první díl, který byl příšerný.. Rory je kurva a nicka, x WTF momentů, zbytečná, nebo nevděčná camea (Francise ???), nuda, děj se nikam neposouvá.. Za celej díl se neukázal ani jednou Paul, se kterým je Rory sice dva roky, ale vůbec ho nevnímá a podvádí ho s Loganem, Wookiem a bůhví s čím vším ještě.. ach jo.. scénáristi asi nevěděj, co píšou. Příjde mi to jakoby se po deseti letech někdo rozhodl natočit pokračování, všichni se sešli, což je super, ovšem nikdo pořádně nevěděl, co točit, nebo neměl vizi kam celej příběh posunout. Ach jo ..

Gilmorova děvčata: Rok v životě - Winter (2016) (epizoda)

Veliké očekávání, zklamání a zmatek, nicméně očekávám, že se to zlepší. Vše, co se v prvním díle stalo ohledně Lorelai a Rory mi nesedí (mluvím i za svojí přítelkyní, oba jsme fanoušci seriálu) a přichází jeden WTF moment za druhým, kdy si říkáme.. Jsou to vůbec Gilmorky? Nicméně všechno ostatní funguje, kromě scénáře ohledně hlavních hrdinek. Ovšem očekávám, že se příběh vyvine správným směrem, jinak mě poserte na holý záda.

Flash - Killer Frost (2016) (epizoda)

Kevin Smith zrežíroval jeden z nejlepších dílů série. Tady mě ani nesrali emoční výlevy postav. No.. Jsem rád, že po nic moc začátku sezóny se to zlepšuje a Dr. Alchemy, Savitar, KId Flash a Killer Frost jsou zajímavé postavy, který nutí sledovat seriál dál.

Flash - Shade (2016) (epizoda)

už mě ta telenovela přestává bavit, ale finální zjevení záporáka tomu dává naději do lepších zítřků ..