• Krátkometrážní

matka! (2017)

Sračka

Já, Kajínek (2017) (seriál)

natočený je to pěkně, ale to je celý. Absurdita neskutečná. Morálně je mi samozřejmě na blití, ale při sledování se docela bavím, proto 2 hvězdy.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Je to cool, vtipné a zábavné, ale bohužel pouze pro děti a nerdí puberťáky. Je to nuda s velkým N. Pustil jsem si to s přítelkyní a bylo mi trapně, že na to koukáme kvůli mě. Přitom to mělo potenciál, Holland je dobrej, Keaton je skvělej, zasazení do MCU funguje, ale prostě to nešlapalo. Scénář byl fakt otravnej. Škoda.

Wonder Woman (2017)

Konečně se nám ta Liga Spravedlnosti rýsuje a jsem rád, že se DC konečně filmově probrali. Wonder Woman mě upřímně bavila. Ano, má své mouchy a určitou béčkovitost, nicméně se to drželo komiksu, bylo to správně komiksové a mé komiksové srdíčko zaplesalo. Na nic si to nehraje a baví to jak má ! Konečně pořádná ženská superhrdinka ! Paráda

Lék na život (2016)

Celkem výborně natočené, ale příliš překombinovaný děj a přepálená délka to kazí.

Kamarád taky rád (2011)

Kdybych se chtěl podívat na pár, co hodinu a půl propíchá, pustím si porno. Nicméně tři hvězdy za Justina, kterýho mám docela rád coby zpěváka a za nenáročnou, oddychovou režii.