• Krátkometrážní

James Cole: Baby (2014) (hudební videoklip)

Jeden z mála českých rapových klipů, natočených v zahraničí.

Kdo přežije - Worlds Apart (2015) (série)

Dnes jsem shlédl 11. epizodu. Co se týče soutěží, konceptu hry a odměn je to parádní sezóna, baví mě návraty starých dobrých soutěží a hodně pozitivní jsou drobné malé inovace v samotné hře - výhody a možnosti výběru pro hráče. Otevírá to víc prostoru pro taktizování. Obsazení mi ze začátku přišlo dobré, měl jsem hned ze startu několik favoritů. Rozdělení týmů na businessmany, dělníky a hipíky" je taky fajn, další zajímavý sociální experiment, který Survivor nabízí a hlavně na začátku toto rozdělení hrálo roli v událostech v sérii. Nicméně mí oblíbení hráči už odešli všichni a to mě mrzí, v 90% případech mojí favorité vydrží, alespoň do finální pětky a považuju zbylou sestavu za 6 blbců a 1 skutečného hráče. Ale to je pouze moje osobní averze vůči některým. Tak doufám, že nebudu rozmrzelej z finálního vítěze, i když stát se může všelicos, protože -a to se musí nechat- série měla pár dobrých blindsidů a zvratů. Takže se těším na finále a dávám 4 hvězdičky, měnit asi nebudu. Všechny série Survivora mají ode mě 4 hvězdy a těm nejoblíbenějším dávám 5.

Angel Heart (1987)

Takle měl vypadat Constantine.

Liga spravedlivých (2001) (seriál)

Skvěle vyústění DC animovaných seriálů Batman a Supderman do podoby původní JLA, která se ještě s přívalem dalších členů rozvine do JLA Unlimited.. 5 hvězdiček, klasická DCčková animace, scénáře od renomovancýh scénáristů a příběhy se drží jaké si standartní komiksové kontinuity.

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Po prvních třech dílech hodnotím pěti hvězdičkami. Série začala skvěle, nepostrádá vtip a freshness, není čas hledat chyby, sledujeme hru. Morgan je žhavá kandidátka na hottest chick of Survivor

Iron Man & Hulk: Heroes United (2013)

Marvel slábne v produkci animovaných filmů. Iron Man a Hulk Heroies United je pro děti od 3 - 10 let. Animace, která vyšla z módy před deseti lety. Scénář o ničem, čtenáře komiksu tohle nemůže nadchnout. Dvě hvězdičky za předvedení Hulk Bustera.