Gangy z Birminghamu - Série 4 (2017) (série)

Ani ve čtvrté serii tomu nedochází dech. Zápletka s italo mafií skvělá. Obsazení Brodyho super.

Transdarinka (2015)

Překvapivě vtipný scénář.

Poslední mise (2017)

Jedna z nejlepších Cranstonových rolí od Breaking Bad. Závěr lehce zavání americkým patriotismem, což ale patří k tématu.

Kolo zázraků (2017)

Woody si zase natočil divadelní hru. Příběh je mix už stokrát viděného. Pokud vás taky iritují ječící lidi, asi si to moc neužijete. Btw. Belushi se mění v Goodmana před zhubnutím.

Nová šance (2017)

Spolu s Whiplash další Simmonsova parádní role.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Dobře vytěženej potenciál. Se scénářem si pohráli a výsledkem je zábavná jednohubka s vtipnejma hláškama, která se nebere vážně.

Čističi (2018)

Takhle se má točit dokument. Dát prostor všem stranám a zůstat nestranný, aby si mohl divák udělat vlastní názor. Povedené. Viděno na festivalu Jeden svět 2018

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

The Room jsem neviděl, ale podle ukázek v závěrečných titulcích se tvůrcům podařilo to peklo velice slušně zinscenovat. Franko zahrál skvěle.

Okouzlení (2017)

Dokoukáno napotřetí a s přemáháním. Uondaný dvojpříběh dojímající hluchejma dětma.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Hodně kolísavá kvalita. Dialogy oscilují od skvělých po dementní. Obsazení a celkové schéma filmu dobré.