Projekt X (2012)

Očekával jsem něco podobného ale ne vtakhle kulervoucím pojetí. Tenhle film je hodně ale opravdu hodně dobrý. Sice je pravda že po vcelku slabším začátku se to začíná rozjíždět až u toho kdy ukradnou tomu fetákovi trpaslíka. O nějakém příběhu nemůže být snad ani řeč film se soustředí jen na jedno a to je párty.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

1 série: 8/10 2 série: 8/10 3 série: 8/10 4 série: 8/10 5 série: 8/10 Nic převratného nebo dokonalého v tom nevidím ano je to docela zábavné ale to je tak asi všechno.

Živí mrtví (2010) (seriál)

1 série: 90 % 2 série: 25%

Upíří deníky (2009) (seriál)

1 série 8/10. Očekával jsem od toho blbost ve stylu stmívání tak jsem to ani moc vidět nechtěl ale to byla moje chyba. Těžko říci co mě tak tom zaujalo. Možná, že to byly ty hlavní herečky který jsou fakt všechny hodně sexy především Nina Dobrev. Nebo třeba výborně hrající Ian Somerhalder, který je v roli Damona opravdu dobrý.No nicméně velice dobře natočené a napsaný seriál (ne knížky ty jsou naprosto špatné). Nicméně se dá říct, že prvních 5 epizod bylo tak o ničem a zachraňoval to jen Damon. Ale postupem času se to začalo zlepšovat sice mě trošku zklamal ten závěr. Ale to mi až zas tak moc nevadí 2 Série 10/10. zu tohle se dá říct že je tady všechno dobré. Až na to, že sem fandil Katherin a to asi není moc dobře, když je to záporná postava. Dále mě už tak nějak začal štvát Stefan. Který furt jen fňuká. Jinak se rozjíždí už od začátku. Řekl bych, že proměna ve vlkodlaka je nejlepší v dějinách kinematografie. Od té doby co se tam objeví Eliajh. Takto začíná mít pořádný koule. 3 Série 10/10. Musím říct, že když jsem si myslel, že druhá série zůstane nepřekonaná tak jsem zmýlil. Protože tohle je mnohem lepší. Sice Stefanovi sem tu zlou roli moc nevěřil ale to mi nevadilo. Spíš sem začal fandit Damonovi a Eleně než Stefanovi a Eleně. Především musím vyzdvihnout poslední dva díly. A to v epizodě 21 menší bitku mezi Damonem a Klausem která je opravdu nezapomenutelná. Dále hodně emotivní umírání hlavních postav.Po čtvrté sérii snižuji na 3 hvězdičky.

Spartakus (2010) (seriál)

1 série: 70 % 2 série: 85 %

Monstrum (2008)

Je to perfektní. Ani vám nepřijde že to trvá 85 minut.

Tekken (2010)

Film nabušený akcí. Po pomalejším rozjezdu už je to pak super.

Hamiltonovi (2006)

U tohoto filmu se nebojíte. Předvídáte to (až na ten konec). Ale něco na tom je.