Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

uuf, těžké sousto.. nebýt velkolepého soundtracku od djawadiho a elby v hlavní roli, asi bych nedala ani ty dvě *.. guillermo, vzpamatuj se.

Bahno z Mississippi (2012)

tohle se mi líbilo natolik, že bych to označila za filmové překvapení roku. nádherný snímek.. po take shelter další pecka z dílny jeffa nicholse.

Kick-Ass 2 (2013) odpad!

omlouvám se všem fanouškům, ale kick-ass a jeho tohle pokračování, jsou mi tak proti srsti, jako snad žádný jiný film. raději se nebudu rozepisovat, pže abych vystihla svůj pocit, musela bych se tu do komentáře vyblít.

Velký Gatsby (2013)

já ti nevim, jelimáne - po přečtení knížky se mi tenhle povrchní pokus o adaptaci asi ani nemohl líbit, neskutečně kýčovité po všech stránkách.. a ten soundtrack, seriously?!

Nevědomí (2013)

že se mi ještě někdy bude líbit něco, v čem hraje hlavní roli tomík "dokonalý chrup" cruise, to jsem fakt nečekala.. příběh má své díry, ale jinak je to pro oko hodně povedená podívaná.

Don Jon (2013)

jedna * za film, druhá * za joeyho.. ale jinak zcela souhlasím s uživatelkou Brygmi.

Světová válka Z (2013)

ááá, miluju postapokalyptické kousky - bylo předem jasné, že se z wwz připose*u :D

Co všechno věděla Maisie (2012)

f*ck, tohle mě rozsekalo.. většinu stopáže jsem měla sevřené hrdlo, knedlík v krku a chuť zabíjet.. někteří by neměli mít děti.

Atlas mraků (2012)

asi si to budu muset přečíst, pže zatím absolutně nechápu, co na tom lidi maj.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

stejně tak jako mě nijak extra nezaujal první díl, nezaujalo mě ani pokračování.. akční výplach, dobré efekty.