Orphan (2009)

asi nejlepší horor posledních let.. bála jsem se o ně, bála jsem se jí. mission completed.

Sinister (2012)

orgasmický hororový zážitek!!! už jsem si dlouho takhle nepošušňala, snad od prvního kruhu.. sinister nepřišel s ničím extra originálním, ale vytřískal ze svého potenciálu vše, co mohl. atmosféra slušná, lekačky super, navrch všeho ethan hawke.. škoda toho předvídatelného konce, ale tak nějak mi to naštěstí nezničilo celý film.. prostě nice. fuck me.. twice.

Poltergeist (1982)

prapůvodce všech duchařin. yummy!

Pátek třináctého (1980)

kdybych těsně před tím neviděla halloween, asi by se mi to líbilo víc.. jenže všechny klady halloweenu tady nejen chybí, ale jsou přímo zápory.. nedotažená plíživost, zbytečně přehnané a přehrané finále.. ale dobrý, pro slasher fandy jako stvořené :)

Halloween (1978)

čekala jsem, že dostanu pravpůvodní slasher, dočkala jsem se ale kousku s tak silnou atmosférou, že mě to přilepilo k židli.. carpenter je vážně mistr hororu.

Gympl (2007)

tobě to jako ještě nestačilo, jo? >> to bylo hov..

Román pro muže (2010)

film za to nemůže, už knížka stála za ho...

Banshee (2013) (seriál)

akční nářez, násilí, sex, hláška za hláškou, drsná dávka chlapáctví a šerif, co nejde zabít (při některých bitkách se mi vyloženě vybaví nezničitelný walker texas ranger).. občas se tomu prvoplánovému mixu uchichtnu pod vousem, ale když ono to funguje.. a to na výbornou.