Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

jenom když je fakt hrozně moc velká NUDA nikde nic nedávaj tak je to taková krizovka

Fotři jsou lotři (2010)

asi bych řekl nejpovedenější díl týhle celkem průměrný komedie. Ale asi nejvetší podíl na tom že film celkem ujde mají předevšim Ben Stiler a Owen Wilson jinak by to bez nich možná i pod průměrna komedie do počtu. Ve filmu je dost usměvných scének a řekl bych i více než u předchozích dvou dílech dohromady,ale že by tam bylo něco že bych se za břicho popadal to zase ne. Průměrná komedie s exelentníma hercema a to mi dává krásný 4 hvězdy

Disaster Movie (2008) odpad!

k tomu nic jinyho než odpad fakt nejde řict! Nechapu jak takovej film může vydělat i tech 35 mega dolarů celosvětově asi taky natočím nějakou pindovinu abych byl za vodou :D

Futurama (1999) (seriál)

Pro mě ne až tak dokonalé jako Simpsnovi. Super nápady,super postavy,super humor ale i přes to mi tam něco chybí. Rád se na to podívam hlavně večer když nic nedávají a vážně se u toho pobavim. Nemám tomu co vytknout ale prostě mě to tak nechytlo proto 3 hvězdy

Power Rangers Mystic Force (2006) (seriál)

přišlo mi to zprznění tohoto seriálu který když začínal tak se na ty starý díly dalo dřív koukat. Ale na tohle?? To je humus největších rozměrů. A co potom ty herci???? Ty snad našli někde v supermarketu za kasou nebo já nevím! Jednu hvězdu dávám jenom za název protože strážce vesmíru sem měl od malinka rád. Ale ani to to nezachraňuje abych se na podíval na nějaký další díl téhle série!

Zmeškaný hovor (2003)

Nikdy sem nenašel sympatie k japonským filmům natož hororům,ale teď musím uznat že u tohodle filmu sem se važně bál a kolikrát mě vylekal či překvapil,takže mě to hnedka donutilo zkouknout další díl. Co do počtu,atmosféra mě mile překvapila,hercům se dalo věřit že mají strach ale co se týče příběhu tak ten byl už slabší. Jedné kamardce přijde zmeškaný hovor a za par minut zase její kámošce a pak její sestře a vše je až moc stereo a k tomu dost podivný konec i když u toho sem trnul hrůzou. Takže sečteno podtrženo,není to fraška a ani žádný hit něco mezi a proto neutrální tři hvězdy

Přátelé (1994) (seriál)

Dřív když sem byl mladší a neviděl ani jeden díl sem si řikal jak se na to někdo muže dívat. Ale pak přišla taková ta doba kdy nikde nic nedávali a tak sem si řek že se na to juknu abych věděl co na tom všichni vídí . A v tom bum skončil díl a já doufam že půjde hnedka další :-) a už chápu proč jsou přátelé tak užasným seriálem a jedním vůbec nejlepším jaký kdy spatřili naše obrazovky! Kam se hrabe Al Bunda se svojí Peggy .

Pokémon (1997) (seriál)

jako malej sem na tom vyrůstal a doby kdy sem ráno o víkendech vstaval v 7 hodin aby mi neunikl žadný díl rád vzpomínam,jasně je to kravina když se nad tím zamýslim,ale dřív pro mě existovali jen pokemoni. Sledoval sem to do nějaký 3.série a čím víc sem rostl tím víc mi to přišla jako kravina. I teď se juknu na nějakej ten díl když někde dávájí,protože mi to prostě připomíná dětství a všechno kolem. Pro mě to není nějaký vymatlávač mozku či kazení mládeže. V tý době sem to prostě miloval a proto 5 hvězd .

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

I když sem čekal že třetí epizoda bude pecka,tak sem netušil že pecka bude slabý slovo a v životě sem v kině nebyl víckrát na jednom filmu jako na tomhle tom. Příběh mě tak dostal že po prvním shlédnutí sem byl v šoku a i když sem čekal jak to dopadne přesto sem to sledoval se zadrženým dechem a otevřenou pusou zároveň. Co se týče herců tak ty sem si zamiloval a neexistoval pro mě žádný Ewan Mcgregor nebo Natalie Portman, prostě v tu chvíli to byl Obi-wan Kenobi či Padmé . Až tak mě dostali postavy a svět Hvězdých válek. A co se týče poslední bitvy mezi Anakinem a Obi-wanem tak k té není co vytknout jak k dialogům tak k efektům tak i k emocím diváka! 100% odvedená práce které ve stoje tleskám i do teďka a snad se někdy dočkáme ještě nějakého snímků od pro mě legendárního George Lucase

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

I když sem ještě před nějakými 4 lety vůbec nevěděl kdo to je David Yates a ještě k tomu se dozvěděl že bude točit pátý díl Harryho Pottera tak sem vůbec netušil že mu nakonec budu tleskat! Ano série je u konce a dlouhé čekání na nový fenomén je na světě. Ale jakým stylem se s námi rozloučil je nesmírne. Nemůžu opomenout to že i když je druhá čast hodně emocemi nabytí snímek tak pravě to co miluju na Yatesovi je humor který dokáže v pálit divákovi v tu nejlepší chvili. Ale abych furt nechválil a nevypadal jak potterofil tak je pravda že umrtí herců mohlo být provedeno daleko lépe a ne jen vidět toho či ono jak už je po smrti a ještě jeden mínus který se mi nelíbil ( jasně něco se musí z knihy vystříhat ) ale nejvíc mě mrzí že až moc zkrátili scénu jak Harry a spol se přemístí do prasinek a asi z 10 stránek v knize o Aberfotovi a Albusovi se prakticky ve filmu nic nedozvíte jen něco o jakési sestře Arianě. Ale to je tak všechno. Jinak mě film uchvátil velkým finále,ukázkou efektů a jak to celkově ve filmu bylo podáno a lépe by to snad nešlo a samozřejmě výkon herců,který jako vždy v podaní hlavního tria byl exeletní. Ted už snad jen - J.K.Rowlingová děkujem za 10 let,které jsme pohly prožit a vyrůst (jako třeba já) s Harrym Potterem a každý rok se těšit na každý díl.