Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Musim řict že nejlepší na tomhle filmu je že i když si pustíme s klukama po iks letech a po několikátý tak furt se u toho natlemýme jako tehdy když jsme to viděli poprvý. Dvojka navazuje na jedničku a myslím že jak sou občas dvojky nudné a bez nápadu tak tady to určitě nehrozí. Tohle je poslední díl kde mužem vidět celou partu u sebe a stojí to za to. Herci,kvůli kterým je jednicka a dvojka a vlastne i trojka jsou naprosto skvělí. Lepší film o pubertacích už snad nikdo nikdy nenatoči.

Prci, prci, prcičky (1999)

klasika klasik! už 11 let od tohoto dílů se různý režiséři snaží alespon napodobit tuhle legendarní teenagerskou komedii o panicích na střední škole a musím řict že hloupý napodobeniny např. Sexy party či sexy ptáci,nebo kluci to chtěj taky....a takový kraviny ktery jen špatně se snaži okopírovat sérii prvních tří dílu prciček. Takže ejstli můžu doporučit teenagerům jediný takový film tak jedině tenhle...pro mě Legenda v tomhle tom žánru

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

dvě hvězdy jen kvůli písním které nejsou tak tragický jako v prvním dílu,jinak příběh který už sem viděl v takovýhlech filmech asi milionkrát mě už fakt ničím nepřekvapil. Snad už se nedočkáme dalšího pokračováni a žádných filmů z továrny Disney Channelu.