Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Děkuji za všechny ty roky a dospívání s vámi,byly to ty nejkouzelnější roky na které nikdy nezapomenu a na vždy mi zůstanete v srdci .Neskutečný a jedinečný pocit se opět po těch letech vrátit tam, kde tohle jedno velké dobrodružství začalo a jestě jednou děkuji že sem si tento příběh od počátků až do samotného konce mohl znovu užít a prožít s vámi ❤️

Mortal Kombat: Legacy - Season 1 (2011) (série) odpad!

Neskutečná slátanina,trpěl jsem od prvního do posledního záběru a dokoukal jen proto,že jsem doufal že se to v nějakem díle zlomí a nebude to taková bolest,bohužel jsem se nedočkal. Nejraději bych na to že sem to viděl uplně zapomněl a akorát jaký z toho mam pocit je,že mě štve že sem tomu vůbec obětoval svůj čas a jen mi to od tvurců ( i kdyz amterskych ,ale i tak, bych byl raději aby se do tohodle vůbec nepouštěli) vrhá špatné světlo na můj od mala velmi oblíbený svět MK. Do druhé serie se raději ani nepouštím,bolesti bylo dost .

Čertoviny (2017)

Herecké výkony dobré,viz Gransky,Nosek,Navrátil,Dobry...k tomu bych se rad vratil,skoda ze nedostal vice prostoru ,ocividne si svou roli užíval a splnil na 110% . Navštívit místa z dob dřívějšich bylo taky velmi příjemné jen ten scenař a bohužel příběh ktery už jsme dříve videli. Toto je nově natočena (hezky,nelze upřít) pohádka ,ktera ale nema co nového nabídnout,škoda,potencial díky hereckému obsazení byl velký

Padesát odstínů šedi (2015)

Bohuzel jsem byl ukecan,abych se na tuhle naprostou uchylarnu podival a to byl jeden z nejvetsich omylu co jsem ve svem zivote udelal !! Verim ze se to nekomu libi ba vzrusuje,ale tohle je prilis. Grey svym dolezanim k Anne hranici s psychopatem,coz on vlastne je. A Anna? Jeste ze je ve filmu spise naha,protoze toje to jedine co to (ne) zachranuje. Tot vse

Ladíme! (2012)

Pohodovy a sympaticky film nabyty dobrymi,ale uz ohranymi pisnemi,ktere ovsem v novem kabatě zní velice chytlavě což je nejvetsi prednost vokalnich cover verzi ktere chytaji ve filmu druhy dech a krasne se poslouchaji! Anna Kendrick a spol ukazuji že jim to ooravdu Ladí!

Pocket Monsters: The Origin (2013) (seriál)

Naprosto jedinecne a uzasne zpracovani pokemonu z gameboye do serialu,uplne by se clovek nejradeji pustil do hledani GB a zacal hned hrat! Kolik krasnych prohranych hodin jsem u toho stravil! Moc dekuji filmarum ze pro nas,kteri to znaji z GB pro nas neco takove udelali. Jak prijemne dokaze pohladit po dusi trocha nostalgie:) a vubec by mi nevadilo kdyby to treba bylo o par dilu delsi :) jednoznacne palec nahoru

Noroi (2005)

konec je sice děsivý,ale co se týče zbytku filmu tak až na pár scén z kterých máte husí kuži je za necelý dvě hodiny pramalo a ještě k tomu zustalo spoustu veci nevysvetlitelnych,film zachranuje dobry výkon všech herců,kromě skvělého kameramana a samozřejmě konec filmu u kterýho se važně budete bát

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

pro mě nejlepší díl se skvělýma pasážema které mě jako malého okouzlily velmi příjemná podívaná na kterou se pokaždy rad podívam a necham se vnést do hry

Star Trek (2009)

jelikož nejsem fanoušek star treku tak musim uznat že tenhle restart série se velmi povedl a vůbec by mi nevadilo kdyby přibyli ještě nejaký díly navíc

Jumanji (1995)

Slušný a líbivý nápad jak z člověče nezlob se udělat film plný rodinné zábavy