Godzilla (1998)

Tohle je můj velmi oblíbený snímek, vždycky se mi líbí jak Jean Reno na konci nastartuje taxík kuchynským nožem a začíná parádní honička New Yorkem až na ten most, kde to všechno skončí.

Snowboarďáci (2004)

Zábavný film, kde Kotek s Mádlem měli co hrát.

Americký gangster (2007)

Vynikající dílo zachycujíci život mafiánu v Americe v 70 tých letech.Opět vyýborná režie Ridleyho Scotta, herecké výkony obou titulních představitelů, scénář a také délka přesně vypracovaná na výborný mafiánský film.

Ponorka U-571 (2000)

Úžasný válečný velkofilm, kde se jsem si nejvíc užil Harveyho Keitela a především pohled na námořníky v poníčené ponorce, a kolem ní všude padající německé miny.

Armageddon (1998)

Spousta známých herců v čele s Willisem jdou zachranovat zemi před obřím asteroidem a maj na to jenom 18 dní v režii Michaela Baye, mohlo z toho vzniknout snad něco horšího?

Simpsonovi ve filmu (2007)

Sice se to moc neliší od seriálu ale je to skvělá zábava a pár těch výborných scén, které si v seriálu neužijete tu jsou.

Zorro: Meč a růže (2007) (seriál) odpad!

Viděno na Televizi Nova asi 20 minut.Tak příšernou telenovelu jsem snad neviděl i když všechny telenovely jsou na odpad!

Válka světů (2005)

Tom Cruise není vůbec můj oblíbený herec ale tady se překonal a natočil svižnou akční podívanou, kde jsem se vůbec nenudil.Když jsem tento film viděl, vzpomněl jsem si na spoustu filmů o zániku světa ale proč ne - možná nejsme ve vesmíru sami.90%

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Tento film je i přes slabý příběh zábavný a do děje mě nejenom ztáhnou kvůli hereckému obsazení ale především akční scény.Takže to možná byl průměrnej akčnák ale spusta sexy holčiček a drsných chlapů to vytáhla na 4*