Na titulní straně (1974)

Absolutně užasně komický pohled na novináře v třicátých letech a jednom velkém braku vše napsané úžasným scénařem.Jack Lemmon a hlavně Walter Matthau jsou absolutní špičky tehdejší herecké flotily.

Podivní (2010)

Pěkný horůrek, kde je sice hlavním lákadlem spousta lekaček ale ten konec byl velmi působivý a já byl mile překvapen.

Hadi v letadle (2006)

Opravdu velmi povedený film, kde to všechno samozřejmě zachrání Samueĺ L. Jackson.Je fakt, že se tvůrci filmu s druhy hadů pořádně vyřádily ale výsledek stojí za to

Desperado (1995)

Polokultovní film, ve kterém Salma Hayek předvedla jednu z nejlepších erotických scén.Navíc to skvěle vyobrazuje Mexiko jak vypadá aneb kde najdeme drogy, děvky, starý americký káry - v Mexiku.

Kameňák (2003)

Tohle je snad moje jediná slabost - 23%, já chapu že je to hrozná hovadina ale mě se to líbilo.

Auto (1977)

Film, který mi trochu připomínal Duel ale především se jedná o hororovej filmeček, který se převážně odehrává v pouštních lokacích.Auto, které se před útokem na svojí obět tváří jak had na lovu( aspon to podle mě tak vypadalo) ve mě vzbudilo velký nával strachu, jako horor velmi podařené dílo.Doporučuji

Román pro muže (2010)

Jenom Miroslav Donutil dokázal tento jinak asi zřejmě průměrný film vytáhnou ze šedi.Jeho postava Cyrila, která v jednom kuse mluví jako nějaký sprostý dělník ač je to soudce dokázala rozesmát jinak Vladyka hraje dobře, bohužel ale skoro vůbec nemluví, takže si ho člověk tolik neužije a Vanda Hybnerová má opravdu nejlepší léta za sebou.Jinak se mi to velmi líbilo.70%

Jurský park (1993)

Pro mě jeden z nejúžasnějších scifi filmů devadesátých let, symbol mého dětství.Tento film opět není o hereckých výkonech ale co už počítačova technika dokázala vytvořit v roce 1993.Tady u tohoto filmu nejvíc miluju honičku jeepa a Tyranosaura.Film můžu vidět po několikáty a stejně mě pořád bude bavit. :---)