Hra o trůny (2011) (seriál)

season 1 - 100%, season 2 - 100%, season 3 - 80% season 4 - 100%, season 5 - 80%, season 6 - 100%, season 7 - 60%, season 8 - 50%

Perníkový táta (2008) (seriál)

89%? What the hell is wrong with you people!!! I hail to Heisenberg! Každým dielom a každou sériou lepšie, napínavejšie, agresívnejšie, nekompromisnejšie. Toto je seriál, ktorý dlho nič neprekoná. Mám pred sebou posledné 3 finálne epizódy a to ma ničí... I want more!!!!! 100% Best tv series EVAR! Season 1 - 100%, Season 2 - 100%, Season 3 - 100%, Season 4 - 100%, Season 5 1/2 - 100%, 2/2 - 100%, je mi ľúto, že sa nedá dať viac.

Dexter (2006) (seriál)

1. séria - 80%, 2. séria - 90%, 3. séria - 70%, 4. séria - 100%, 5. séria - 50%, 6. séria - 40%, 7. séria - 50%, 8. séria - 30%

Saltová (2010)

Knife in a boot in a government building?! Really?! Nedopozerateľná sračka.

Lesní duch (2013)

Desivé? Ani, nie. Hlúpe? Tak trochu. Zábavné? Extrémne. Brutálne? Hell fucking yeah! Tento film pôsobí ako žánrová zlátanina, ktorá naozaj nevie či byť hororom alebo "komédiou". Hlúpe drsné no úsmevne kecy spolu s litrami krvi a kilami mäsa robia z tohoto počinu žánrovú delikatesu, ktorej by som odpustil čokoľvek. Otázne je o aký žáner ide.. Škoda, že som nešiel do kina. kráľovská zábava!

Moon (2009)

Po 3 dňoch od vzhliadnutia nenachádzam vhodné slová. Snímok vo mne vyvolal širokú škálu pocitov, ktoré sa mi znovu vynárajú hneď ako si na tento film spomeniem. Úzkosť, strach, smútok, depku a trochu mála zadosťučinenia? Tak takúto SÍLU som fakt nečakal. Sam Rockwell je mi známy jedine z Ironmana, takže nemôžem povedať, že by som tohoto herca poznal, ale o to viac som bol prekvapený z jeho výkonu, ktorý bol narovinu, skvelý. Kevin Spacey v úlohe počítača bol dokonalým odkazom na 2001: space odyssey a až na celkom zlé nízkorozpočtové efekty, nemôžem nič vytknúť. The Moon so mnou veľmi veľmi zamával a myslím, že aj s mojim rebríčkom TOP 10 filmov.

Vetřelec (1979)

Tento film je kult, na jednu stranu rozumiem prečo, no ja som ho videl až dnes a som zastáncom myšlienky, že nie všetko zo 70-80 rokov je pôsobivé a cool. To, čo ľudia považovali pred 30 rokmi vo Votrelcovi za fungujúce, dnes pôsobí ako klišé a som si istý tým, že v aktuálnej tvorbe by vyvolávalo skôr kŕčovíty úsmev ako pozitívne dojmy. Iste atmosféra je vo filme veľmi temná a strach vyvolavajúca, ale to je asi tak všetko. Sigourney by si čo sa týka sexappealu mohla potriasť hnatom s Votrelcom a ostatní herci sú tiež vrchol nesympatickosti. 3 hviezdy si však snímok zaslúži. Jednu za pôsobivú poslednú pol hodinu, jednu za zachraneného kocúra a jednu za veľmi dobrý atmosféru dokreslujúci soundtrack od Jerryho Goldshmitha.

Dredd (2012)

95 minutový bečkový akčný film, v ktorom sa takmer stále striela a nemá ani jednu dobrú akčnú scénu? To má byť vtip? Hlavný hrdina Karl Urban a jeho herecký výkon je síce famózny hlavne vďaka jeho mimickému prejavu a charizmatickému hlasu, ktoré by robili tento film niečim výnimočným, no nevýrazná Rookie v podaní Leny Headey a absolútne nesympatická záporačka kazia celý dojem z filmu a zakryjú aj oscarový výkon súdcu Dredda. Slow motion efekty tento film nemôžu nejak obzvlášť zachrániť, keď už vo filme chýba dej. Možno dobrá akcia by tento snímok držala nad hranicou priemeru, ale aj tá chýba! Nenachádzam jediného kladu. Úplne zlé herecké obsadenie, nezaujímavá lokácia, žiaden dej a zlá akcia, žeby jedna hviezda? Je to samozrejme môj subjektívny názor, no nechápam ako sa tento paskvil dokáže udržať v červených číslach a najnovší diel série Die Hard má takmer o 20% menej. Hrôza . Hodnotenie: 21,47%

Pro pár dolarů navíc (1965)

Leone je ako vždy režijne dokonalý, Eastwood je ako vždy sympoš, flegmoš a badass v jednom, no brutto Lee Van Cleef je pre mňa osobne v tomto filme Nr. 1 a hlavný hrdina snímku, na opačnej strane, démonický záporák Indio v podaní Giana Maria Volontého. Čo sa dá k tomuto filmu viac povedať? Je to proste skvelá nestarnúca klasika, vytvorená A class režisérom, s perfektnou hereckou zostavou a úžasnou Morriconeho hudbou. Toto pokračovanie snímku Fistful of Dollars mám omnoho radšej, aj keď aj starší bratček by mal byť pre milovníka westernov a vlasne filmov povinnosťou.

Hrozba z temnot (2009) (TV film) odpad!

Tak toto bola pecka! Keby sa dalo dať -5* tak by som ich dal... Eric Balfour je badass a ten netopier je proste frajer!