• Telenovela

Místo dopadu: Berlín (2009) (TV film)

Ten film byl tak strasnej ze se u te parodie clovek v tech nejhruznejsich momentech vcelku aji bavil. Ale jak si mohli dovolit pri tak strasnych filmovych efektech pristani za dne bileho na poli to nechapu. I v noci na letisti by to vypadalo priserne, ale aspon by byla videt snaha ty nedostatky maskovat.

Avatar (2009)

Toto hodnoceni pisu na zaklade shlednuti filmu ve 3D kine a jako zaprisahly odpurce zanru fantasy. Celkovy pocit z filmu (**): Prvni pulka v celku nuda, druha pulka kdy se dostavila akce to bylo vcelku fajn. Dějová linka (*):Kdyby to vysilali v televizi, tak bych to po 10 minutach vypnul stejne jako Pana prstenu. Neuveritelna slatanina. Filmové triky (*****): Po tehle strance film nema chybu a je to vrchol ve virtualni realite. Naprosto dokonale.3D zpracování (**): Bohuzel tady jsem byl trochu zklaman. Dosud jsem videl v 3D kinech jen kratke dokumentarni filmy a ty mne po teto strance ohromily vice. Hlavni problem je v tom, ze vsechno 3D se odehrava od platna dal dozadu do hloubky. Jako byste se divali do akvaria. Z platna nic nevystupuje, nic se nepohybuje kolem vas. Bohuzel, velka skoda.

Let číslo 93 (2006)

Pokud tohle ma byt obrazek reality, tak se divim ze to nedopadlo toho 11. zari jeste mnohem hur. Tohle to je KOMEDIE !

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Tak sem se na to prave dodival... film to byl dobrej pokud clovek videl ten slavny predchozi dil (jakoze to videli asi vsichni). Ovsem to neni to hlavni. Byt to ma byt komedie tak je to i hodne depresivni a nejhorsi je ten "happy end" v tomhle pripade spis "unhappy end". Vazme si toho co mame ted a jak se mame nebot pokud to s nama dopadne za 25 let tak jak s postavama v tomhle filmu tak je lepsi si hodit zavcas masli a to mluvim snad uplne o vsech :-)

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Jednu hvezdicka za pekne slecny a "souloz s hitlerem". Bohuzel ani to nesmaze dve a pul hodiny nudy (i s reklamama), ktere jsem u toho stravil. Ono obvykle plati, ze filmy, kterym se dela megalomanska propagace a ziskaji nekolik oceneni nestoji za nic (zejmena ty ceske).

Válka světů (2005)

To hodnoceni je jen za skvele efekty a Dakotu Fanning. Chybi mne tam informace o tom kde se ty stroje vzali, kdo je ovlada, co jsou zac, proc to delaji. Pak mne taky pripada nestastne natocit to z pohledu nejakeho chlapka se dvema detma jez nedela nic jineho nez ze utika. Byt to natocene z pohledu vlady, prezidenta, pentagonu a armady bylo by to urcite daleko zajimavejsi. Co mne dostalo byl zaver. Nechapu, nejak mne chybi poenta. Nepomohlo tomu ani mluvene "vysvetlujici" slovo tesne pred titulkama.

Princezna ledu (2005)

Mimoradne pekne zpracovana "pohadka" o ceste za svym snem a uspechem. Michelle je talentovana a je skoda ze podobnych filmu s ni neni tolik jako napriklad s Hilary Duff. Velke stesti bylo pro produkci najit tak talentovanou herecku, ktera zaroven dokaze bruslit na spickove urovni. Nemohu jinak nez dat 5 hvezdicek.

Princ William (2002) (TV film)

Normalne se na podobne filmy nedivam, ale u tohohle jsem nahodou videl par minut ze zacatku a zaujal mne. Nevim jaka je skutecnost, ale i tak mne mile prekvapilo, ze film nikoho neurazi a vyzdvyhuje dobre vlastnosti postav (kralovske rodiny).

Chci to! (2007)

Opravdu netradicni namet :-) Nejedna se o nijak exkluzivni komedii. Kdyz se to tak vezme je to pakarna. (Slavna pornohvezda jde tocit do studentskeho filmu - navic je nevinnost sama) Ale pobavilo me to a hlavne ...kdyz ona tam byla tak sladka...