Kmotr (1972)

Ja som najprv Pacina poznal ako starého a fúzatého. Dlho som čakal kým príde na scénu a on tam už pol hodku bol. Neopakovateľná atmosféra.

Nedotknutelní (2011)

Jednoznačne najlepšia komédia akú som za posledný rok videl. Francúzi keď niečo vypustia tak to stojí zato. Príklad "Drž hubu!". Úplne paradný čierny humor dodali tomu strašne veľa a taktiež celý príbeh. Kto by nechcel takeho ošetrovateľa kebyže je na vozíku.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Takyto nadherny pocit z filmu som dlho nemal. Skvelé obsadenie, ost a krásny príbeh.

Nebezpečná metoda (2011)

Film zhrniem 5 slovami: skvelé výkony a ťažké dialógy!

Armageddon (1998)

Srdcová záležitosť.

Přizdis*áči (2011)

Na pobavenie môže byť, všetci štyria bavili a nakoniec sa aj dočkali.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Na takéto niečo som dlho čakal: akcia, humor a skvelé spracovanie. Downey a Law tak maximálne bavili a celkovo tak dobrý dojem z filmu som dlho nemal. Pozeral som to takmer v prazdnej kinosále a bola to naozaj luxusná podívaná. Občas síce menej dávajúce zmysel dialógy, scenáristi boli samizda miestami zúfalí ale dáva to filmu svoje čaro. Ritchieho slow motiony dali tomu tie grády. Jedine čo mi naozaj vadilo boli dlhé scény s biednymi pokusmi rozosmiať diváka dialógmi. Ale aj tak 5*

Warrior (2011)

HARD HARDY

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Také fajnové mierne nadpriemerová zakončenie Potteroviek. Nebyť Fiennesa tak neviem neviem aj keď naše tiež kúzelnícke hlavné trio to držali aspoň tuto časť nad vodou. Ono najprv som to chcel dať 3* ale ten koniec "19 years later" ma dostal aj keď som videl toho Feltona jak vypadal som si to pretáčal a tak som aspoň hvízdu přidal. Mohla by dať pokračovanie, že Albus Dumbledor Potter.