„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Milión krát videní film, ktorý nestarne. Výborná komédia s perfektnými hláškami a hercami. Čo dodať? Československé veldielo. 95%

Chutíš mi (2011) (pořad) odpad!

Čo môže byť dobré na tomto projekte v ktorom varí najväčšia spodina Slovenska? Nechápem tú sledovanosť. 0%

Kmotr II (1974)

Citeľne mi tu chýba Santino Corleone, od ktorého všetci čakali, že bude Donom. Film mi už tak nevyrazil dych ako jednotka, neviem čo robilo tento film odlišným než bol predchádzajúci diel, každopádne i tak sa mi film páčil. Michael už nieje ten študentík, ale poriadny mafioso. Al Pacino opäť skvelý, rovnako ako Duvall, Keaton a predovšetkým De Niro. Príbeh o mladom Vitovi bol zaujímavý. Čo sa týka mafiánskych praktík tak sa mi dvojka páčila rovnako ako prvý diel. V istom momente to nabralo ten pravý mafiánsky šmrnc. Páčilo sa mi Sicílske prostredie a v príbehu o Vitovi krásne spracované mesto do 30.rokov. Absolútne ma to však dostalo až na úplnom konci. Také vyvrcholenie s Fredom som nečakal a následná dojímavá scéna zo starých dobrých čias so Sonnym, Carlom a ostatnými ma skoro dojala k slzám. Silný príbeh. 100%

Zelená míle (1999)

Len 4 z 5 za štipku sci-fi. Lenže to by potom nemohol nasledovať tak skvelý koniec, že? Skvelý film z väzenského prostredia z trochu iného uhľa pohľadu. Neviem, kto by v tomto filme podal zlý herecký výkon. Dokonca aj Jingles bola skvelá. Dojímavý snímok, s parádnym vyrozprávaním hlavného hrdinu, navyše odohrávajúcom sa v 30.rokoch minulého storočia. 85%

Mission: Impossible (1996)

Dokonale premyslený scenár, hviezdne obsadenie (Reno, Cruise, Rhames, Voight), výborná hudba a strih. Najlepšia scéna je tá preslávená, s Jean Renom vo ventilácií. Akčné scény sú skvelé, chválim vyvrcholenie filmu. Klasika 90.rokov, film, ktorý si rád pozriem viac krát. 85%

Mission: Impossible III (2006)

Čakal som prepadák, to som ale ešte nevedel, že sa do toho pustil J. J. Abrams. Prekonalo mi to aj jednotku. Absolútny mega príbeh, skvelý začiatok s ,,mozgovou bombičkou", výborná hudba a predovšetkým akcia. Za zmienku stoja ešte špeciálne efekty. Opäť výborné masky a koniec. Teším sa na 4ku. 100%

Mission: Impossible II (2000)

Pre mňa najslabší z doterajších troch dielov. Chválim však začiatok. Nádherné prostredie, vynikajúca hudba a frajerinky v podobe Toma Cruisa. Naháňačka v autách tiež nieje zlá. Anthony Hopkins perfektne nahradil Jona Voighta. Ak by som pred týmto dielom nevidel jednotku, dal by som o hviezdičku viac. 75%

Tik ťak (2011) (studentský film) odpad!

Ak toto je film (je mi jedno že krátkometrážny) tak to ja som natočil už asi 200 filmov na ihrisku mobilom. Neviem, no. Ak som dal plné hodnotenie Forrestovi Gumpovi tak predsa nedám to isté hodnoteniu aj tomuto vtipu. 0%

Elektra (2005)

Jennifer Garner v hlavnej úlohe ako Elektra, tak to bol zásah do čierneho. Perfektný herecký výkon v sexi kostýme, radosť sa na to dívať. 85%

Žbluňk! (1984)

Tento film som v detstve miloval. Tom Hanks už začal hviezdiť. A vlastne aj Daryl Hannah. Kto by si neželal takýto scenár aj v skutočnom živote? Morská panna ktorá vám chodí po byte nahá :) Klasika, film ako stvorený pre 80.roky. 90%