Mr. Bean (1990) (seriál)

Seriál môjho detstva. Rowan Atkinskon bol snáď najlepší komik 90.rokov. V súčasnosti ma už seriál veľmi neberie, ale i tak má moje uznanie. 85%

Přátelé (1994) (seriál)

Snáď najlepší seriál 90.rokov. Každá postava je humorná v niečom inom. Neuveriteľne vtipné scény ktoré už poznám naspamäť sú hlavným lákadlom tohto seriálu. Je to seriál, ktorý som videl už asi 200x a stále ho žeriem. 95%

Rozsudek smrti (2007)

Opäť jeden z filmov, o ktorom som pred pozretím nevedel vôbec nič. Najlepšie na filme sú scenár a akcia. Podľa mňa najlepší film v ktorom hral Kevin Bacon a taktiež jeho najlepší herecký výkon. Pochválim aj Garretta Hedlunda. Skvelý film o pomste, a film mi ponúkal presne to, čo som chcel. Nikto si určite na začiatku filmu nepredstavoval taký koniec. 5* 100%

Apollo 13 (1995)

Jeden z najlepších vesmírnych filmov. Lepšiu trojicu sme si už v tomto filme predstaviť nemohli. Tom Hanks, Bill Paxton a Kevin Bacon. Navyše bonus v podobe Garyho Sinisa. Príbeh ma nenudil, predstavoval som si, že je to podľa skutočného príbehu a prežíval som to vo veľkom. Jeden z nezabudnuteľných filmov. 5* 100%

Pláž (2000)

Tak tento film som naozaj prežíval až do konca. Napínavý a dramatický príbeh, už vtedy skvelý Leonardo DiCaprio a nádherné prostredie a scenéria. Naozaj perfektný scenár, keby naozaj existoval takýto raj, kde vás nikto nemôže nájsť, tak neváham ani sekundu a balím kufre. Film, ktorý musím vidieť každý rok, aby som uspokojil svoje filmové cítenie. 5* 100%

Gia (1998) (TV film)

No, príbeh o tom potom, ale herecké výkony zvládnuté na jednotku. Angelina Jolie aj Elizabeth Mitchell sú herečky s veľkým H. Niektoré scény sú moje srdcovky. Až sa divím, že sa na to Angi dala. Ale určite jej to neuškodilo. Kto má Angi v top 10ke a nevidel tento film, nieje jej pravým fanúšikom :) 95%

Prokletý ostrov (2010)

Chválim scenár a koniec filmu. Milujem filmy s takýmito koncami. Snažil som sa pred pozretím filmu vyhnúť všetkým obsahom a fotkám a tak som si film predstavoval úplne inak. Ale i tak to bol veľmi podarený film. Páči sa mi že sa to odohráva v 50.rokoch minulého storočia. Ako horor dosť slabé ALE ako dráma a thriller úžasné. 5* 100%

Pohotovost (1994) (seriál)

Najlepší seriál z nemocničného prostredia. Pamätám si, že som tento seriál hltal pohľadom a nedočkavo čakal v televízií na pokračovanie, kedže som ešte nemal PC. Výborný seriál so zaujímavými postavami a príbehmi. V súčasnosti sa mi ani nechce veriť, akí známi herci hrali v seriáli vedľajšie postavy. V podstate hviezdy súčasných seriálov. Perfektný seriál a želám si reprízu v TV. 5* 95%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Výborný seriál so skvelými hercami. Vynikajúci scenár predovšetkým prvej série. Čo môže byť lepšie než seriál o úteku z väzenia? Všetky časti prvej série končia tak, že si proste MUSÍTE pozrieť ďalšiu časť. Prvé 2 série chválim, ale ďalšie dve sú už akoby nedomyslené. Vyzerá to, že si režisér vymyslel len príbeh do dvoch sérií a tretiu a štvrtú dopisoval počas premiéry tých prvých dvoch. Pre mňa osobne seriál skončil druhou sériou a ďalšie série sú už len voľným pokračovaním. 1.séria: 100% 2.séria: 95% 3.séria: 75% 4.séria: 70% Najobľúbenejšie postavy: Veronica Donovan & Paul Kellerman

Kill Bill (2003)

Po 150 videní tohoto filmu mi už príde komický a nudný, krv strieka ako z vola, prežitie strely z brokovnice, jednoduché vyslobodenie z truhly a hlavne ten čínsky namyslený starček. 3 Hviezdičky musia stačiť. 80%