Očista: Anarchie (2014)

Potenciál, který skýtal první díl se tady ukázal celý v plné kráse. Trochu sice vymizela hororová atmosféra, ale to je jenom dobře. Ani by to k tomuto nesedělo. Nicméně to, ale pořád není dokonalé pokud by jsme zaběhli do detailů, ale jako taková survival oddychovka na večer se to hodí víc než dost. ( 18.10.14/MAC )

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Druhý díl je na tom v podstatě na stéjné úrovni jako ten první, jenomže vizuální a technické prvky tomuto filmu ubraly. První díl se dle mého základal na jednoduchosti a celou dobu na ní stavěl a to se mi líbilo. Toto pokračování mi přišlo takové přeplácané, ale pořád dobré. Kdybych viděl poprvé tento díl, tak by se mi možná líbil i více tento. ( 17.10.14/MAC )

Nenávist (2002)

No teda moc nevím o co šlo a moc jsem se nebál, pokud teda vůbec. Jo děti v hororech sice jsou strašidelné, ale protentokrát to neplatilo. No můžu jen říct že to je promarněný nápad. ( 15.10.14/MAC )

Nezvratný osud (2000)

První díl Nezvratného osudu mě moc nezaujal ani na první shlédnutí a ani na to druhé. Příjde mi to trochu odfláknuté a smrti byly jednoznačné, možná to bylo malým rozpočtem. Ale i přesto pořád má svou myšlenku, kterou jsem si zamiloval. ( 15.10.14/MAC )

Oko (2002)

No námět je opravdu originální, ale o zpracování totéž říct nemůžu. Je to sice zpracováno na úrovni, jenomže jeho obsah není takový jaký bych u hororu čekal. S tímto nápadem šlo dělat hodně. Bylo to spíše drama než horor. ( 17.10.14/MAC )

Hlas smrti (2005)

Příjemné překvapení. Z relativně obyčejného nápadu se stal opravdu originální nápad a opravdu báječný horor . I pár lekaček na mě zabralo, ikdyž byly trochu předvídatelné. ( 13.10.14/MAC )

Klíč (2005)

Klíč se sice trochu schématu horor odchyluje, ale jeho atmosféra a celkově jeho působení na mě to vynahrazuje. A scénář Ehrena Krugera, který je autorem scénáře Kruhu tomu dodával kouzlo. Sice popravdě jsem čekal o něco více, ale i tato verze se mi líbí. ( 12.10.14/MAC )

Toy Story: Strašidelný příběh hraček (2013) (TV film)

Tento doplnkový díl Toy Story byl sice dobrý, ale to je ten problém od PIXARu by člověk nečekal něco jen dobrého. První polovina nesoucí se v hororovém stylu byla skvělá, ale ta další, která si jen tak sklouzla do klasického formátu už ne. ( 10.10.14/MAC )

Nepřemožitelný (2006)

No, filmy tohoto stylu nemusím a když nemají žádnou motivační nebo jinou hodnotu tak je nemusím už vůbec a pro tento film to platilo obzvlášt a Mark Wahlberg tomu taky nepomohl. Disney by se měl radši držet toho co umí a naštěstí to v současné době dělá. 10.10.14/MAC )

Pařba všech pařeb: Poslední kocovina (2014)

Ono by to nebylo tak špatné, protože narozdíl od ostatních filmů typu Scary Movie se podle mě může chlubit dobrým technickým zpracováním, ale co na tom když neobsahuje ani špetku vtipu. Párkrát jsem se sice zasmál, ale to moc nestálo za řeč. ( 9.10.14/MAC )