Žert (1968)

Na postelích tehdejší doby bych opravdu nechtěl spát:) Nesmírně se mi líbilo prolínání obou časových linií. Moje generace se může poučit ,jak to chodilo na počátku komunistického režimu u nás. Člověk si nemohl dovolit mít vlastní názor a hlavně ho nemohl prezentovat. Jsem opravdu moc rád, že jsem nemusel tohle dobu prožít.

Zlatý Glóbus 2011 (2011) (pořad)

Ricky Gervais si to opravdu užil a předvedl opravdu vtipné komentáře. Všichni přítomni se museli bát, aby si nevybral na paškál i je. Tleskám, je to pohotový komik.

Jun and the Hidden Skies (2010)

Představivost děti je opravdu nekonečná a neuvěřitelně propracovaná. Stačí pár krabic a už můžete lítat do vesmíru. Velice mě potěšili narážky na ostatní animáče.

The Hunt (2010)

Kdyby se tato "epizoda" odehrála na jednom nejmenovaném ostrově, seriálový fanoušci by chrochtali blahem. Takto se jedná o nejslabší díl projektu Parallel Lines.

Secreto De Mateo, El (2010)

Co by člověk neudělal pro své nejbližší i když to bude lež. Emočně vás tento snímek dostane, ale nějak mi osobně nesedl.

Darkroom (2010)

Opět velice povedený kraťas, kde mužské publikum bude potěšené nádherným zadečkem. Závěr opravdu povedený.

The Gift (2010)

Velmi povedený filmeček, který vás dokáže zaujat svojí vizuální stránkou. Já tedy v tomhle díle myšlenku vidím a příběh mě velice potěšil. Moc rád bych si dal další nášup.

OBAN - nebeské lodě (2006) (seriál)

Anime spíše pro mladši publikum, ale má to své kouzlo i díky zajímavému vizuálu.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Nevím proč, ale poslední dobou mě víc baví Narutí manga než anime. I tak je toto Kishimotovo dílo skvělé a vyplatí se ho sledovat.