Strážci Galaxie (2014)

Príjemná podívaná, isto nie je to žiadny najlepší film všetkých čias a asi ani najlepšia marvelovka, ale plní svoj účel dokonale - zaujme, zabaví, uľahčí mysel od prostého sveta kde nemôžete zažiť podobné úlety. AJ 3D spracovanie nebolo celkom na škodu, nádherné vesmírne kulisy dokázali pozornému divákovi veru vyraziť dych. Hrdinovia fajn, nič hlboké akurát na 2 hodinový flák. Kudos za záverečnú "bitku".

Spiderman (1994) (seriál)

Jeden z mojich obľúbených seriálov, ktorý priviedol Spidermana do širšieho povedomia minimálne v mojom okolí. Kto ho nekukal nebol in. Navyše vystupovali v nej aj rôzne iné postavy z Marvel sveta čo tomu pridávalo len na šťave :) (Čítal niekto ten oficiálny text distribútora čo tu je ? Strašne sa na tom bavím :D:D)

K-ON! - Season 2 (2010) (série)

Som plne spokojný s vývojom tohto dielka, na konci mi maličkej Azu-nyan bolo aj ľúto :/

K-ON! (2009) (seriál)

Perfektné anime na oddych a leňošenie, najlepšie ak ste ako hlavná hrdinka a nad ničím si nelámete hlavu. Iste dalo by sa to o hodne vylepšiť a niekedy mi už prišlo smiešne, že baby ani necvičia len čajík popíjajú. Proste na parádu, na parádu.

ChäoS;HEAd (2008) (seriál)

Bol som pomerne sklamaný z celého anime, začiatok vyzeral síce zaujímavo i keď vytváral viac otázok ako na ktoré stihol odpovedať, no kdesi v poľke začala kvalita a zaujímavosť klesať, opar zmizol a ostali len hlúposti zamotávajúce sa do seba. Celkovo to síce nehodnotím ako stratou času ale dosiaľ najslabšie anime ktoré som videl.

Kore wa zombie desu ka? - Of the Dead (2012) (série)

Väčšia orientácia na zábavu a menšia na súboje, big like. I keď absencia akejsi dejovej línie bola očividná. Tak či onak, spokojnosť na mojej strane, snáď bude aj pokračovanie.

Kore wa zombie desu ka? - Season 1 (2011) (série)

Keď mi kamoš toto anime odporučil a videl som pomerne nízke hodnotenie tuna na csfd, tak som to odložil na disku na pár mesiacov, z nudy som sa k tomu nakoniec dostal ... a anime presne splnilo svoj účel a nudu premenilo na bláznivý kolobeh zábavy. Netreba v tom hľadať nič viac a vtedy to človeka dokonale poteší.

Steins;Gate (2011) (seriál)

I napriek mierne chaotickému kus nudnému úvodu kedy prakticky nič nedáva zmysel ma toto anime vtiahlo ako ešte žiadne iné, 24 dielov ubehlo ako voda a neostalo mi na srdci a na mysli nič iné ako úžas a množstvo otázok. Postavy som si celkom obľúbil i keď niektoré boli aj kus otravné, platonicky som sa stihol zamilovať do Kurisu Makise a všetky skoky v čase som hltal ako dieťa puding. Nuž darmo takto asi vyzerá anime s 5 hviezdami bez pochýb.

Temný rytíř povstal (2012)

Aj po druhej projekcii som z filmu nadšený a i keď samu dá iste veľa vytknúť radšej sa zameriavam nato dobré. Bane bol skvelý záporák, taký akého si Gotham zaslúžil. Rozhodne najlepší film tohto roka a verím, že túto trilógiu ešte veľmi dlho nikto z piedestálu nedostane.