Anna Karenina (2012)

Je to jako nastoupit do nového expresu Regio Jet. Sedíte v naprostém luxusu, dostanete k tomu wifinu, kafíčko zdarma, krásné kulisy - no prostě dokonalá All Inclusive... a všechno frčí rychle, jak na drátkách....Jenže! Pak z nějakého záhadného důvodu se asi změní jízdní řád a expres začne stavit i v Prdelkovicích a cesta se vám začne táhnout....až si ke konci říkáte: "Sakra, aby už ten vlak konečně dojel..." Nicméně....to absolutně nic neubírá na kvalitě a síle celého prožitku z jízdy...Kdy vystupujete na konečné, v hlavě se vám honí úžasná hudba, vidíte nádherné kulisy (nápad s divadlem byl naprosto famózní oživení klasiky), kostýmy, nádhernou Keiru a říkáte si: "Stálo to za to, byl to supr výlet."

Zelená vlna (1982)

Zběsilé, chaotické, nepříliš vydařené.

Tenacious D: Roadie (2012) (hudební videoklip)

Ehm...dovolím si citovat klasika: "This line is reserved for 'Rockers Only'" \m/ metalu a rocku 3x zdar!

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Nehodnotím, protože jsem viděla pouze ukázku, ale i tak si neodpustím: "ACH MŮJ BOŽE, PANE VORLÍČKU, PROOOOOČ?!"

Kudykam (2010) (divadelní záznam)

Hapku a Horáčka miluju a jejich songy, ze kterých se skládá toto představení, znám slovo od slova. Proto jsem taky v sedačce Státní opery byla v muzikálovém nebi - takže live za plnou palbu... Ale tady v TV se to Kudykamovo čaro někam vytratilo a já si jen říkám "Kudy kam to jako má jít?"... nějak to prostě nezapůsobilo.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Tak tohle Alice Nellis točila, když zrovna neměla své dny.... anebo možná měla.... a právě proto to dopadlo tak strašně.

Obchoďák (2012) (seriál) odpad!

Po poctivém shlédnutí ze zvědavosti 1 dílu za mě: škoda slov.

Avengers (2012)

Nezávisle na tomto filmu jsem si nedávno koupila velký šátek s potiskem vlajky USA. A závisle na tomto filmu už v polovině snímku jsem myslela, že z dávky toho patriotství, hrdinství a národní pýchy a uvědomělosti, ten šátek půjdu vyvěsit z okna...Žádný jiný dopad na mě první polovina opravdu neměla.... pak nastoupil génius, miliardář, playboy a filantrop Stark s jeho skvělým ironickým humorem a konečně mě to začalo trochu bavit... Jenže pak s blížícím se koncem šla u mě sinusoida poutavosti opět k hodnotám blížícím se nule, přičemž konec tomu nasadil korunu....Tuhle dějovou linii jsem předpokládala už na začátku filmu. Tahle squadra superhrdinů prostě nemá takový koule, aby to dotáhla vejš... Takže když se Cobie na konci ptá Samuela, co když přijde další zlo, raději by jí mohl odpovědět: "Zavoláme Teda Mosbyho, architekta.", protože doufám, že to nebyla vějička na pokračování...

Helena (2012) (seriál) odpad!

Zlatá Roseanne - to byla, v porovnání s tímhle, zábava na úrovni a vrchol hereckých výkonů. To už fakt radši Helenu a její chlapce.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Tak jako ale hodnotíme PŮVODNÍ, ČESKÝ, NOVÝ A hlavně NOVÁCKÝ seriál. Tudíž jsou měřítky nejrůznější Ordinace a Pojišťovny, co stojí někde v nejmenované Ulici... Bohužel herecké výkony většiny dětských "herců" a scénář tomu hodně odpovídají.... To je u mě největší problém - některé dětské (ne)výkony (ne všechny - některé naopak klobouček) a to, co musí herci plácat za nesmysly (jsem učitelka, takže tak trochu vím, jak to na školách chodí v reálu a tahle utopie? haha:-). Mimochodem - ten odkaz na Posledního skauta "nebe modrý, voda mokrá, ženská má tajemství" ??? WTF??? To mělo být jako co? Ale právě jinak, když to srovnám s tou šílenou břečkou a bahnem Ordinací a spol... mě tohle nepříjde zase tak shitozní a sračkoidní. Jasně...telenovelácká zápletka...svině zástupkyně ředitele a tak... Žádný hluboký umění to samozřejmě není - to by to jinak nevysílala Nova v primetimu... takže pokud od toho člověk nic nečeká, nemůže být zklamán... Prostě čistý průměr - nenadchne, neurazí, ale v porovnání s jinými novodobými hrůzami české televizní produkce je tohle opravdu "dobré" - za 3.