Politické harašení aneb S politiky stále netančíme (2001) (pořad)

Miroslav Šimek a Zuzana Bubílková v TV pořadu předvádějí realistické scénky, které ukazují pravou tvář české politicky. Miroslav Šimek byl génius, jeho ztráta v politické satiře je nenahraditelná.

S politiky netančím (1995) (pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek v TV pořadu předvádějí realistické scénky, které ukazují pravou tvář české politicky. Miroslav Šimek byl génius.

Televarieté (1970) (pořad)

Z dnešního pohledu možná trapné ale v té době vzniku to nemělo konkurenci. Ano byla to socialistická zábava francouzského stilu která dnešní generaci může pobořit, ale tandem Jiřiny Bohdalové a Vladimíra Dvořáka je nepřekonatelný.

Silvestry Vladimíra Menšíka (1993) (pořad)

Vladimír Menšík byl vynikající herec mimořádný vypravěč komik. Jeho silvestry jsou tomu důkazem. Vynikající.

Karel Kryl v Ostravě (1990) (pořad)

Výborný TV dokument, dokonalí záznam koncertu. Kare Kryl byl génius - vlastenec.

Dobývání vesmíru (2010) (pořad)

Zajímavý TV pořad, který nás velmi hezky informuje o novinkách v kosmonautice a astronomii.

Slavné dny (2010) (pořad)

Tohle je opravdu vynikající TV pořad. Vždy se rád na další díl podívám. Velmi poučné stručné a srozumitelné.

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Velmi zajímavý film o Cigaretách. Je neuvěřitelné jak si někdo v moderní době mohl myslet že cigarety nejsou škodlivé. Každý i nekuřák pochopí že Cigareta rovná se hlava v komíně. A závislost na nikotinu, to muselo být snad jasný každému. Al Pacino i Russell Crowe v životní herecké formě. Skvěle natočený film o tom, jaký je svět a že za vší tou špínou je vždycky nějaký člověk, který ctí větší ideály než peníze a bohatství. Velká hra na pravdu ve velmi těžkém filmu. Přesah tématu vidíte každý den v trafikách na krabičkách od cigaret a přitom stačilo tak málo aby si nějaký moula mohl myslet že cigareta je úplně neškodná záležitost. Více takových filmů, více takových příběhů a lidí.

Temné údolí (2014)

Nejlepší western evropské produkce který jsem v poslední době viděl a to za posledních mnoha let. Opravdu velice zajímavá podívaná. Mohu doporučit.