Daniel Landa - Večer s písní Karla Kryla pro Český národ (2004) (koncert)

Nesouhlasím s názory, že jde o vykrádání....Dan je zpěvák, který má spoustu své vlastní tvorby a rozhodně nemá potřebu vykrádat cizí písničky...Ale někteří holt nepochopí, o co vlastně Danovi šlo. Někteří opět odpadujou pouze z principu, že jde o Landu....je to však bohužel typicky česká nátura, vyjadřovat se k něčemu, o čem vím hovno. Ale k těmto nedodělkům (viz uživatel paascha, TheMaker a další jim podobní) se už radši nevyjadřuji.

Oběti války (1989)

Hezky natočený film o bohužel hnusných věcech, které se děly za války ve Vietnamu. Působivý snímek se silným příběhem, skvěle zahraný a dokreslený výbornou Morriconeho hudbou. 90%

Mučedníci (2008)

Brutální a sadistický horor, kde je surovost, bití a všemožné řezání, píchání, týrání, věznění a nevím co ještě na denním pořádku. Fandové mučících scén si přijdou na své. Já na filmy, kde se týrají lidi moc nejsem a tohle je prakticky jenom o tom jediným. Ale přesto jsou Mučedníci originální a je vidět, že frantíkům tyhle věci natáčet vážně jdou, asi na to mají od přírody talent. Proto je třeba hodnotit kvalitu, ikdyž se mě to příliš nelíbí. Některé věci bych si nepředstavoval ani v těch nejhorších snech, které jdou v tomto filmu vidět a oni se nebojí je bez problémů hodit na filmové plátno. Tohle bych dětem pouštět vážně nedoporučoval, ani lidem s narušenou osobností. 70%

Daniel Landa (2000) (koncert)

Nesnáším hodnocení zdejších odborníků, co odpadujou, aniž by koncert vůbec viděli. Chápu, že ne všem se budou písničky Dana Landy líbit a poté si klidně dejte odpad, ale hodnotit jen z principu negativně se mi příčí. A lidé co hodnotí tímto způsobem by zasloužili ránu pěstí. Hudba Dana Landy a jeho texty jsou bezesporu jedny z nejlepších u nás! Dana mám rád jako zpěváka, ale i jako osobnost a hodně lidem má co nabídnout nejen ve světě hudby. Líbí se mi jeho názory na svět, na lidi, na společnost. Ale pokud mám zde hodnotit jeho hudbu, tak mohu říci, že je to Pan Zpěvák a jeho koncerty mají vždycky náboj, atmosféru a skvělou choreografii a já jsem rád, že se jich mohu zúčastňovat. Jen tak dál Dane! 100%

One Man Show (2008) (pořad)

Na Streamu u mě vede Nekecej! Tohle je jen slabý odvar. 30%

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Tohle je fakt možný v dnešní době vysílat? :-D Avšak pro pobavení s přáteli nad ránem dobrý....Pro někoho ale dokonalý výplach mozku...takže s tím opatrně! 0%

Mafiáni (1990)

Jedním slovem VÝBORNÉ! Já seděl 145 minut jako přikovaný, prožíval osudy hrdinů se zatajeným dechem a strašně mě pak mrzelo, že už je konec....jak se říká - všechno dobré jednou skončí, ale někdy to sakra hodně zamrzí. A to byl zrovna tenhle případ. Bych si klidně nechal líbit i 4h takhle bravurního, skvěle propracovaného filmu. Jak rád bych se vrátil do minulosti a mohl tak být jedním z hlavních hrdinů....95%

Americký gangster (2007)

Film to je bezesporu kvalitní, avšak místy jsem měl pocit, že se nám to nějak maličko natahuje a nic moc se vlastně neděje. Chvílemi se u mě dostavila i menší krize a říkal jsem si "mám se dodívat.....nemám se dodívat", nakonec jsem statečně vydržel a druhá půle pro mě byla za tu odvahu odměnou. Nevím, jestli bych zvládl druhou projekci. Jsem si skoro jist, že by pak mé hodnocení utrpělo. Ale takhle musím dát 90%.

Dům u hřbitova (1981)

Výborný horor, kterého jsem se jako malej příšerně bál, když jsem si ho tajně pouštěl na VHS. Ta hudba byla a stále je přímo hrůzostrašná. A děsivá představa "člověka" co žije ve sklepě a obnovuje si tkáň ze svých obětí, které zabíjí opravdu morbidním způsobem, ve mě docela dost dlouho přetrvávala. Někdo se bál do sklepa kvůli pavoukům, já se bál kvůli Dr. Freudstainovi. :-D 100%-tní horor. Třeba se v budoucnu dočkám nějakého (snad) podařeného remaku. Na svou dobu horor mezi horory a i teď by se mohli podle něj někteří tvůrci učit. 100%

Lola běží o život (1998)

Jako na němce dobrý, ale 81%? Takové šíleně vysoké hodnocení nepochopím. Originalita, no dobrá, ale postavit celý film jen na běhání a třech různých scénářích "co by kdyby", to není zas tak úplně všechno. První scéna mě ještě bavila, ale druhá a třetí už byla děsně nudná. A stejně bylo jasný hned od začátku, jak to celé skončí. Ještě, že stopáž je tak krátká, čtvrtá scéna už by totiž byla k uzoufání. Navíc mi byla Lola strašně nesympatická. Nevím, hledám něco, co by se z mého pohledu dalo ohodnotit kladně, ale nic mě nenapadá. Ach jo a ten její příšerný řev......Co se dá dělat, někdy holt film jednoduše nesedne. 30%