Roboti (2005)

Všichni to hodnotí tak na 3 nebo 4 hvězdičky, ale já jsem jich dala 5, protože se mi Roboti strašně líbí. Ani nevím proč, ale vždy když jsem byla malá, a neměla jsem co dělat, tak jsem si pustila Roboty. Vždy mi to připomene mé beztarostné já! A proto mám Roboty v oblíbených filmech. :)

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Úplně úžasný film! Je tak úžasný, že ho ani nedokážu popsat! Strašně se mi líbil a všem doporučuji! :) Hned po tom co jsem ho viděla jsem si ho zařadila mezi své oblíbené filmy! :)

Prometheus (2012)

Od tohoto filmu jsem doopravdy čekala víc, a nakonec mě zklamal. Přišlo mi, že hlavní hrdinka Elisabeth Shaw, na to, že měla být normální člověk přežila dost nárazů a pádů. A nebo mi přišlo absurdní, že potom, co měla zašité břicho se chovala jako kdyby s nim skoro nic neměla. Většina věcí byla nedořešená a to se mi vůbec nelíbilo. Např. To že měla v břiše zmutovaný zárodek. A když jí chtěli doktoři pomoct. (Ona si to asi nemyslela) Tak všechny zmlátila a nechala si to vyjmout, ale nikdo to dál neřešil. A s tím souvisí to, že si pak chodí po lodi, a jede na misi, když by se přece ani skoro nemohla pohnout. Celkový dojem z tohohle filmu proto hodnotím na dvě hvězdičky.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Úžasný seriál, který se liší od všech seriálů co znám. Tím si mě získal, protože narážky a chování herců je skvělé a do celého seriálu se hodí. Skvělé obsazení ve kterém je i Robert Sheehan, který má skvělé hlášky a všechno co řekne je v jeho podání vtipné. Je to opravdu úžasný seriál a všem doporučuji se na něj podívat. :) A hlavně když se na začátku nové série už Robert neobjevil, tak udělali krátký díl, který to objasňuje a to je skvělé. Protože většina seriálů co znám dá do nové řady hodně nových herců a nějaké vymaže a nevysvětlí proč. :)

Hledá se Nemo (2003)

Tenhle film, je můj nejoblíbenější. Ráda na něj koukám znovu a znovu. Na začátku je sice smutný, ale jinak je to vtipné, hezké a strašně roztomilé (např. malé želvičky). A také je k tomu úžasná hudba. :)

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Dávám sice čtyři hvězdičky, ale nadchlo mě to o mnoho víc, než dvojka. Jenže pět hvězdiček tomu dát taky nemůžu, protože se mi tam pár věcí nelíbilo. Ale jinak je to suprový film u kterého se zasměju a jsou tam i akční scény, takže skvělá kombinace.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Já na muzikály moc nejsem, ale tenhle byl skvělý. Hrál tam můj oblíbený herec Johnny Depp a režíroval to skvělý režisér Tim Burton, což je skvělá kombinace. Pochmurný Londýn a to, že Johnny zabíjí lidi, se tam skvěle hodí. A ta zápletka na konec, mě strašně nadchla. Takže pro mě to byl ten nejlepší muzikál, který jsem kdy viděla.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Je skvělá „pohádka“, na které jsem vyrůstala. Je to skvěle propracované a jsou tam výborné „akční“ scény. Jako malá jsem se vždycky těšila, až si sednu k televizi a pustím si aspoň jeden díl. Ale není to „pohádka“ jen pro malé. Pokaždé, když vidím Toma a Jerryho, sednu si k televizi a připadám si, jako kdybych byla zase malá holka.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Tento film je úplně úžasný. Má všechno co má mít. Nenudila jsem se u něj, zasmála se a hlavně jsem si připadala jako bych to prožívala s nimi. Námět, zpracování, herecké výkony to všechno je úplně skvělé. Ráda se na něj koukám znovu a znovu, i když už jsem ho už viděla nejmíň desetkrát. Pro mě je to jeden z nejlepších fantasy filmů co jsem kdy viděla.

Jake a Blake (2009) (seriál) odpad!

Strašný seriál, který jsem párkrát viděla a po chvíli koukání jsem ho přepnula. Vždy když to vidím, je mi blbě. Vůbec mě to nenadchlo a přitom by to mohl být průměrný seriál. Ale bohužel režisérovi se to moc nepovedlo a herci také nejsou jedni z těch lepších.