Marley a já: Štěněcí léta (2011)

Chtěla jsem dát tři hvězdičky, ale už jen kvůli tomu ukradenému názvu nemůžu. Samozřejmě to má mnoho nedostatků, ale tak přece jen je to film pro děti. Já psi miluju, takže asi i proto tomu dávám dvě hvězdičky místo jedné. Odpad bych tomu určitě nedala, zabavilo mě to. Takže jestli chcete vypnout, máte rádi psi nebo potřebujete zabavit děti, tak tenhle film bude to pravý ořechový.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První sezóny byly skvělé, pořád se tam něco dělo a čekala jsem co se stane v dalším díle. Nevim od kolikátý sezóny, ale TWD začalo být monotónní a pořád dokola to stejné. Koukám na to, dá se říct, už jen z povinnosti. Takže to samozřejmě ovlivnilo mé hodnocení ze čtyř hvězdiček na tři. Uvidíme jak si teď povede ta nová sezóna.

The Originals: Awakening (2014) (seriál)

Uhm, bylo to..jo, dobrý, ale jako what the hell? proč dělají osmi minutový seriál? to jsem vážně nepochopila. Mohli to dát do Originals. A v podstatě se to odehrává od toho co Kol řekl i v Originals jen to vidíme v obrázkové verzi.

Contracted (2013) odpad!

chtěla jsem dát jednu hvězdičku, ale pak si řikám "co, vždyť, tam nebylo nic za co bych mohla dát jednu hvězdičku" nevim, nebylo tam vysvětlený jak to chytla nebo prostě co to vůbec bylo a jak to ten chlap mohl přenášet nebo jestli to bylo v tom pití, proč toho chlapa hledali. no prostě děs běs! Řikám si, kouknu na horor, ale tohle ani nebyl horor, spíš jen nechutný a ani to. Hrůza.

Interstellar (2014)

Popravdě, na tenhle film jsem se už dlouhou dobu těšila. Neměla jsem čas se na Interstellar kouknout dřív, ale když už jsem se k tomu dostala, tak mě vůbec nenadchl. Ano, vesmír úžasný, a nápad byl taky pěkný.. ale bylo tam někde jak to, že na zemi začalo být takového prachu? a nějaké momenty mi přišly nedomyšlené. Film má skoro 3 hodiny, ale nějaké pasáže byly zbytečně zdlouhavé, takže se krásně mohl vejít do dvou. Ano, má to svá pro i proti, protože zase naopak nějaké scénky byly velmi pěkné. Ale popravdě, příjde mi to jako zahozené tři hodiny.

Lásky čas (2013)

Rozhodovala jsem se, jestli tomu dát 3 nebo 4 hvězdičky. Jelikož to byl pěkný nápad, tak jsem dala 4, ale něco mi tam chybělo, nevím jestli to bylo tím, že se vrátil v čase, měl nové dítě, a najednou bylo zpět to staré, i když mu taťka říkal, že když se vrátí před narození, bude to jiné dítě. To jsem trošku nepobrala. Myšlenka byla pěkná a pak i takové ty motivační řeči na konci. Je pravda, že bychom si měli život užívat naplno a každý den prožít jako by byl poslední, ale on by taky neměl tak skvělý život, kdyby necestoval časem... což je ta absurdita.. nevím, prostě to, že on tam říká něco o tom, jak má úžasný život a podobné věci, a že nepotřebuje cestovat časem, ale kde by bez toho byl. Nikde, páč když uděláte něco špatně nemůžete se jen tak vrátit v čase. To už nejde.

Ožralý Štědrý večer (2011)

Jednu hvězdičku dávám jen kvůli obsazení a mrknutí Goslinga na konci. Bylo vtipné, jak se herci snažili trefovat do toho co opilý vypravěč říká:D ale co pointa?

Odpojit (2012)

Tento film je naprostá bomba. Dokonce jsem u něj i brečela. Je pravda, že ten konec je takový zvláštní, ale i tak se mi ten film líbil a opravdu doporučuji zhlédnout, páč to co se děje ve světě internetu je příšerné.

Simpsonovi (1989) (seriál)

K tomu stačí jen říct .. AWESOME!

Simsala Grimm (1999) (seriál)

Vždy jsem na to koukala, když jsem byla malá. Je to opravdu skvělá pohádka. Jestli nevíte na co kouknout s dětmi, tak určitě na tohle. Doporučuju:)