• Krátkometrážní

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

130 minut bylo vážně moc. Takhle primitivní zápletka by se dala shrnout do 90ti minut a byla by to svižná akční krimi. Škoda takhle jsou to jen slabé tři.

Mládeži nepřístupno (2013)

Nejvíc mě na tomhle filmu zajímala scénka Seanna s Johnnym a ti mě nezklamali. Ostatní scénky jsou kvalitativně dost nevyvážený a většina z nich i dost nechutná. Celkově je ale Movie 43 docela dobrá komedie. 50%

Smrtelné zlo 2 (1987)

Naprostá šílenost, ve které podává Bruce Campbell svůj životní herecký výkon a Sam Raimi točí film, který už nikdy nemůže ničím překonat. Momenty jako vraždící ruka nebo legendární motorovka dělají z Evil Dead 2 největší "hororovou" klasiku všech dob.

WrestleMania 29 (2013) (pořad)

Wrestlemania 29 patří určitě k těm nejhorším co jsem viděl. Jen dva zápasy byli nadprůměr a některé zápasy byly dokonce podprůměr, což by se na wrestlemanii stávat nemělo. Má očekávání byla opravdu minimální takže jsem to celkem v klidu dokoukal. Dokonce i ta závěrečná přehlídka supermanů se dala zkousnout, i když jako hlavní zápas bych si představoval něco zábavnějšího.

Linkin Park: MTV World Stage (2011) (koncert)

Linkin Park mam hodně rád ale jejich album A Thousand Suns je příšerný. Jelikož na tomhle koncertě zazní většina songů právě z tohohle alba tak nemůžu dát víc jak tři hvězdy.

Voják 3: Na domácí frontě (2013)

Kdo sleduje WWE a fandí The Mizovi, tak tento film v klidu zkoukne a možná se bude i bavit. Pro ostatní je to zráta času.

100% blond (2005)

Za Sum 41 prostě tu jednu hvězdu dát musim, ale jinak je to hrozný utrpení.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Poslední Twilight pokračuje v tradici tupých dialogů, mizerných hereckých výkonů a téměř nulového děje. Z celých 115ti minut se děje něco zajímavého asi 30. Završení série je tedy stejně špatné jako série sama.

Let (2012)

Začátek a konec perfektní.Prostředek byl na mě až moc natahovanej a zdlouhavej ale Denzel Washington hrál opravdu skvěle.