Já jsem Stěna smrti (1978)

Kemr, jako Jarda Piskáček cirkus Alfiéri, v červené kožené motorkářské kombinéze, kterou si pak štětkou přetře na zlatou, no kde jinde to uvidíš? Parta místních hejsků umaštěných z fabriky Paulovič, Stropnický, Vyskočil a další na 250kách a na Čezetách. A dál parta kolotočářů a protože kolotočáře já moc nežeru... Divím se, že to kdysi šlo v kinech, kdo by na to šel? Já to viděl kdysi v televízi jako děcko a jediné, co si pamatuju, je ta Kemrova jízda na dřevěné stěně smrti a pak v drátěné kouli. Ten příběh to chtělo nějak víc rozvinout. 51%

Guy Martin: F1 Speciál (2016) (pořad)

Oprášili starého Coultharda, posadili ho do RedBullu model 2015 a zkoušeli, kdo je rychlejší na okruhu, ve zrychlení, ve slalom atd., na koho působí jaká Géčka, kdo kolik musí vyvinout síly atd. Okruhový speciál od BMW a F1 jsou prostě 2 nesrovnatelné kategorie.

Guy Martin: Stěna smrti (2016) (pořad)

Na kruhové stěně smrti o průměru cca 40m to dotáhl na 126 km/h. Pokořil předchozí rekord 93 km/h a přitom na něj působilo asi 5G.

Řím: Impérium bez hranic (2015) (seriál)

Stará Mary ukazuje stopy po starověkých Římanech nejen v Římě, ale různě, třeba v Tureckém Efesu nebo třeba ve Španělsku, kde nechal výrazné stopy Hadrián. Tahle místa se dají dnes už běžně navštívit s cestovkou, ale nikde k tomu nedají takový výklad. A já dám 4 frčky, protože mě se to líbí a hotovo. 71%

Runway 06-24 (2014) (TV film)

Kdybych to viděl třeba od půlky a nevěděl, že je to z Česka a na Vencově letišti, tak bych hádal, že je to skoro jak z dílny velké mocné BBC. Na naše poměry fakt slušný dokument, dobře řemeslně udělaný a i to, co popisuje, je pro fandy ojedinělých staveb jistě zajímavé.

Guy Martin: Robotické auto (2017) (TV film)

K čemu v roce 2017 dospěli? Autonomní auto dá skvěle okruh, ale jakmile je mokro, skončí ve škarpě. Už jsem viděl lepší věci s Guam, třeba výpravu do Ruska. 55%

Jak se fotí... (2017) (seriál)

Já čekám na tu Vídeň. Je to prima inspirativní seriál, jak udělat něco troch jinak.