Rádio Rebel (2012) (TV film)

tak jedným okem jsem se na to díval

Grave Encounters (2011)

Tak asi do čtyřicáté minuty jsem se bavil (takže bál). Takové filmy mám rád, handy cam, tma, noční vidění, ble ble, ale tenhle film po kousíčkách ztrácel své kouzlo s každou minutou dále a vždy, když se něco stalo tehdy, když se nenatáčelo - zatímco spali, nápis na zádech, nějaké náramky se jmény. Tohle se mí dít během NATÁČENÍ! Pak to bylo horší a horší, jako ty černé ruce z imaginárních děr, to bylo asi nejvtipnější.

Friends: The Stuff You've Never Seen (2001) (pořad)

Já teda nevim, jestli jsem viděl zrovna tohle. na YT to mělo dohromady asi 70 minut? Ale co, jak můži dát jiné hodnocení nežli pětku? :-)))) Edit: aha, našel jsem jakože zkrácenou verzi

Projekt X (2012)

Ale mě to bavilo, jako kdybych tam s nima celou dobu byl. Tady nejde o žádnou originalitu nebo výjimečnost nebo další blbinu, kterou vy, úžasní hodnotitelé a kritici, vyčítáte, tady šlo o prostě pobavení diváka

Surfaři (2007)

Dávali to v Bulharsku a z nudy jsem to shlédl asi od čtvrtky. A přišlo mi to hloupé. Né to homosexuální téma, spíš podání filmu. jak pro debily

Řeka (2012) (seriál)

Ale mně se to líbilo. Až na pár momentl, které byli přehnané a poslední díl byl vůbec zbytečnej, mohli závěr šoupnout do předposledního a bylo by to. *SPOILER* Vymítáním ďábla si podkopli nohy

Tunel strachu (1998) (TV film)

Neviděl jsem orginál, ale i tohle mě zaujalo

Temný rytíř povstal (2012)

Boží! To je asi podruhé, co jsem si zamiloval hlavního padoucha. Bane byl naprosto báječnej a Catwoman elegantní, krásná, nebezpečná a krásná. Na to, že to někdo kritizuje, jak to není temné a blablabla, byla to fantastická, akční, ztísňující podívaná.

Most do země Terabithia (2007)

Krásný a velmi smutný film. Nečetl jsem si, o čem to je a podle názvu usoudil, že půjde o nějaký svět ve stylu Narnie s plno epochálními bitvami, ale při koukání mě naprosto překvapil. Když Leslie...tamto, měl jsem nakrajíčku, byla to nečekaná rána, a poté stavění mostu bylo geniální završení. Jsem rád, že jsem z nudy přepínal televizi