Love, Death & Robots - Pomocná ruka (2019) (epizoda)

A za všechno muže šroubek co si jen tak poletuje. Každopádně jednoduché úderné vesmírné dobrodružství které neurazilo. Slabší 4*. 73%

Love, Death & Robots - Dobrý lov (2019) (epizoda)

Naprostá spokojenost tohle byla totiž jedna velká nádherná steampunková krása. Jednoznačných 5*. 100%

Love, Death & Robots - Požírač duší (2019) (epizoda)

Krásná kreslená animace celkem krvavé a taky trochu vtipné podpořené příběhem který by si zasloužil rozvinout. Slabší 4* si to i tak zaslouží. 75%

Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

Jednoduchý děj pěkná animace a mě se to prostě líbilo a bavilo mě to natolik, že ty  4* si to zaslouží . 80%

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

Tak tohle mě fakt hodně pobavilo a to dost na to, že tomu odpustím i ten nic moc závěr. Plná palba 5*. 95%

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Spousta krátkých snímku  z nichž některé dokážou vzít dech tím jak jsou geniální a mají skvělou animaci. Jednoduše je to pecka,která stojí za zhlédnutí a i když se našli  také slabší části bylo jich rozhodně o dost méně než těch co mě buď bavili nebo mě ohromili.  ---1.série 4/5 --- 2.série 3/5 ---3.série 4/5

Hele Muppete, kdo tady vraždí? (2018)

Dostal jsem přesně to co jsem čekal a to šílenou komediální plyšovou krimi blbost u které jsem vypnul a prostě se jen bavil. Nemám vůbec žádný problém dát 4*. 75% ---- 7/10 IMDb