Tak trochu zombie (2012)

Dostal jsem od filmu přesně to co jsem chtěl a to jednoduchou zábavu. Plno scének mě fakt pobavilo ať už to byly ty po zjištění že zombie necítí bolest nebo rozhodování jak vyndat mozek další plus jsou také fakt pěkné herečky takže vypnout nemít velká očekávání a jen se bavit. 60% ---- 6/10 IMDb

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Tak a je to zamnou. Klasický Spider-Man no za tu chvíli žádná sláva hlavně teda co se týče jeho konce. U ostatních je to teda horší až na staršího Petera Parkera, protože ten mě fakt bavil. Spider-Woman nenadchla,ale ani neurazila. Miles Morales mě vůbec nebavil spíše sral. Nakonec Spider-prase, Japonský-anime-spider a Noir-spider kdyby ve filmu nebyly nebylo by to vůbec na škodu úplně zbytečný. Všichni nepřátelé totálně nevýrazní a to co udělali Dr.Octopusovi hnus. Na závěr příběh čistý průměr a animace nad kterou všichni jásají mě teda moc neoslnila byla fajn ale jinak nic víc. 40% ---- 4/10 IMDb

Ao Oni ver.2.0 (2015)

Čekal jsem šílenou japonskou zábavu a dostal jsem jen nudu a ani jsem nedostal to monstrum na které jsem se těšil. Takže nakonec jedna hvězda za to druhé zábavné digitální modré monstrum s velkou hlavou. 16% ---- 2/10 IMDb

Tokijský klan (2014)

Barevná japonská hudební šílenost. Hudba ve filmu sice není to co poslouchám ale přesto měl film svůj rytmus a mě se na to dobře dívalo. Bylo by to na solidní 3 hvězdy,ale když k tomu přičtu fajn souboje jdu na slabší 4* ke kterým také hodně pomohla úžasná Nana Seino která byla ve své roli fakt perfektní. 75% --- 7/10 IMDb

Trojitá hrozba (2019)

Tohle mohl být film století,ale bohužel není. Proč jsem teda dal i přesto 5* ? Já se na Triple Threat těšil od jeho oznámení a i když vím že 5 hvězd je nadhodnocení já je musím dát. To nic nemění,ale na tom že jsem se bavil a i bez mých růžových brýlích bych nedal méně než 4*. Jednoduše zábavný akční film s fajn fightama. Spravedlivé by byly buďto silné 3* nebo rovnou 4* ovšem já prostě nadhodnotím. 90% ----- 9/10 IMDb

Changgowl (2018)

Tohle je prostě Asie tak jak ji znám mix všeho, který nakonec dá dohromady přece jen dobrý film. Changgowl je rozhodně dobrý film. Jakmile je na řadě akce a sekání zombie je to paráda podpořená super maskami a mě dost zaujala i hudba. Celkově mě znovu sednul ten mix historického filmu a zombie. Za mě silné 3* a nebýt té délky 2 hodin byly by to i 4*. 68% ---- 6/10 IMDb

Love, Death & Robots - Tajná válka (2019) (epizoda)

Poslední část a já jsem rád že patří rozhodně mezi ty nejlepší ze všech jak dějem tak animací. Boj proti monstrům nezklamal a prostředí spolu s dobu ve které se odehrával tomu jen pomohli. 100%