Les Religions sauvages (2006)

Je tu 9 hodnocení z toho 7x 5* jednou 4* a jeden odpad. Dlouho jsem se chystal na tohle dílo mrknout, ale nakonec jsem na něj koukal skoro 11 dní a nebylo to kvůli tomu že jsem se nevydržel dívat přece jen už mám něco nakoukáno. Důvod proč jsem to nevydržel je jednoduchý mě to prostě ani jednou nechytlo a já se fakt nutil do sledování. Nedokázal jsem se asi hodil do správné pohody na sledování. Nakonec jsem SR dokoukal a hold pokazím zdejší hodnocení, ale co už. Šílenost o které už je tu napsáno vše ,která od mě dostane bohužel jen 1* možná, že hodnocení někdy upravím až se na SR podívám znovu ve správný moment.

Gantz: O (2016)

WOOOW !!! Sakra tohle byla pecka. Po tom co mě zklamal závěr anime a pak také všechny Gantz filmy ,tak z tohohle jsem nadšený. Nádherná animace, skvělá krvavá brutální akce a perfektní vzhled monster. Obrovské překvapení a za mě plná palba 5*. 93% --- 9/10 IMDb

Another GANTZ (2011) (TV film) odpad!

Vlastně jsem se znova koukal na první díl s pár scénami navíc a to mě opravdu vůbec nebavilo a dávám nejnižší možné hodnocení. Všechny tři Gantz filmy mě fakt ohromně zklamali a můžu jen doufat že alespoň animovaný O bude stát za něco. 10%---- 1/10 IMDb

GANTZ: Perfect Answer (2011)

Ne tak nakonec ani druhý díl mě nebavil. Což o to akce by byla ale příběh a postavy naprostá hrůza takže další velké zklamání. 20%---- 2/10 IMDb

GANTZ (2010)

Byla chyba naplánovat si zhlédnutí Gantz filmů hned po anime,protože tohle byla hrůza. Chybělo toho na můj vkus až moc od větší porce gore nebo akce či trocha té nahoty,která dávala anime šmrnc no a taky chyběl pes to mě naštvalo. To že si film nakonec trochu upravuje příběh mi nevadilo,ale pravda je že ani nenadchlo. Velké zklamání a děsím se co další díly. 25% ---- 2/10 IMDb

Gantz (2004) (seriál)

No tak ze začátku jsem byl fakt rád že jsem se do Gantz konečně pustil ovšem nakonec jsem přece jen nebyl nadšený. A to z důvodu posledních epizod které mě moc nebavili a závěr mě nasral. Takže konečný verdikt Gantz má spoustu akce plné krve dále špatné ale i dobré postavy a podělané finále. Hrozně rád bych dal alespoň slabé 4* ale finále mě tak nasralo že nakonec z toho budou jen 3*. Co čert nechtěl koupil jsem si i mangu no i přes zklamání ze seriálu si ji stejně přečtu. 63% --- 6/10 IMDb

Projekt Černá Voda (2015) (studentský film) odpad!

Šílená půl hodinová nuda s příšerným zvukem a to jsem opravdu nečekal když to mělo 70%. ----- zajímavost, Na film se podíval i kamarád no nelíbil se mu a spadl do modré barvy během pár dní byl zpět na červené. Poté zase spadl do modré a ejhle už je zase v červené takže nakonec měním hodnocení a to z 1* na odpad!. Jsem zvědavý jestli film zase během týdne skočí do červené.

Avengers: Infinity War (2018)

Vůbec jsem nečekal že bych mohl dát Infinity War 5*, ale nakonec se tak stalo. Tohle bylo totiž fakt epické a mělo to plno aspektů,které si prostě zaslouží ohodnocení plné palby. Skvělá akce která byla podpořená úžasnou hudbou nějaký ten humor a hlavně taky dokonalého Thanose. 93% --- 9/10 IMDb

Even Lambs Have Teeth (2015)

Solidní Rape and Revenge, který sice úplně nenadchne, ale rozhodně vůbec neurazí. Pomsta rychle odsýpá a i když není pomsta hnána do žádných extrémů byla fajn dokonce mě i pobavila a to tenisáky. Přičtu k tomu všemu i pěkné herečky a nemám vůbec problém dát solidní 3*. 55% ---- 5/10 IMDb

Snuff 102 (2007)

Tak jsem se konečně odhodlal zhlédnout tuhle šílenost. Nikdy bych, ale nečekal, že se stane to co se stalo, protože já se nudil. Ze začátku jsem byl naladěn a nedá se filmu upřít, že jde fakt za hranu dokáže šokovat a je opravdu pouze pro okrajové diváky, ale sledovat takhle šílený film 100 min tak to vážně né. Snuff 102 je teda v tom co představuje pecka proto ani nevím jak hodnotit vím že film má svoje kvality ,ale zároveň mě nudil proto střední cesta a za mě 3 hvězdy.