Brazilský masakr (2006)

Turistas mě překvapil, protože je to solidní dobrodružný horor, který se odehrává v pěkném prostředí a má všechno co mít má. Pěkné holky,krásnou přírodu hlavně teda záběry ve vodě a skvělé gore co víc si přát. Jediné co my možná trochu vadilo byl konec filmu, ale i přes něj dám 4*,protože si je Turistas zaslouží. 70%

Night of the Demons (2009)

Originál jsem neviděl přesto jsem si pustil podle hodnocení a komentářů špatný film.  A dostal jsem neuvěřitelně pohodový snímek, který mi sednul ve všech směrech. Nevím co bych napsal dalšího, protože bych film jen vychvaloval, ale tak třeba masky jsou opravdu luxus a celkový vizuál taky pecka když k tomu přičtu pěkný baby a brutalitu nemám slov. 98%

Alice in Murderland (2010)

Přemýšlím jak, že bych obhájil tu jednu hvězdu co sem tomu dal, ale nic mě nenapadá. Nakonec jsem přece jen na něco přišel a to, že ji dam jen kvůli pěkným holkám. Na film mě nalákal název a poster a chtěl jsem sice dát odpad, ale po zhlédnutí se mi jednoduše nechtělo asi to bylo dobrou náladou.

Arachnid (2001) odpad!

Obálka a obsah mě přinutily koupit dvd. Začátek není nejhorší a možná, že kdyby se celý film povedl stejně dal bych i tu hvězdu, ale to by se nemohla z filmu vyvinout taková ******. Herci ehm asi herci děs a hrůza, ale on se celý film moc nepovedl, protože podle mě má Arachnid zpackaný potenciál. Mohl z toho být zajímavý horor nebo Sci-fi takhle, ale není ani jedno. 13%

O.C. Babes and the Slasher of Zombietown (2008) odpad!

Skoro 2roky jsem hledal tenhle film a teď když už se mi to konečně podařilo nemohl jsem tomu uvěřit. Nalákal mě poster hajzl jeden, protože tenhle "film" bych popsal asi takhle. Nuda-nic-nuda-nic. Film doporučuju zhlédnout jen s vypnutým monitorem a nějakou dobrou hudbou ve sluchátkách a nebo ho radši vůbec nepouštět. 0%

Invaze žraloků (2008) (TV film) odpad!

Když jsem viděl stopáž filmu řekl jsem si že skoro ve 3hodnách musí být alespoň něco co bude zajímavé. Už po půlhodině jsem se chtěl raději zahrabat 7metrů pod hlínu a vyhrabat až film skončí. Nestalo se a já film dokoukal. Být film o 80min kratší dal bych mu i tu jednu hvězdu, i když nevím za co, ale takhle je to jasný odpad. 5%

Sorority House Massacre (1986) odpad!

Nuda co trvá skoro 74min. Sorority House Massacre to je nezajímavý příběh a strašné vraždy. Podle mě film neobstál ani v roce 1987. Velkou část filmu je jen seznámení s dějem a nic se neděje. Když už to vypadá po útěku z blázince, že by se mohlo něco dít tak zas nic, protože vraždy jsou nudné. SH Massacre bez masakru. 2%

Bokusacu tenši Dokuro-čan - Season 1 (2005) (série)

Kdykoliv jsi vzpomenu na Bokusatsu tenshi Dokuro-chan tak se pousměju. Při sledování jsem se, ale smál každý díl a to skoro vkuse. O příběhu se nebudu nějak rozepisovat stačí si přečíst obsah. Pokud by se chtěl někdo opravdu hodně zasmát tak můžu vřele doporučit, ale přidám i varování že nejméně týden po zhlédnutí si budete furt zpívat. 100%

Domov snů (2010)

Jaký je nejlepší způsob jak snížit cenu bytu? Zcela jasně vyvraždění dalších bytů v té samé budově. Dream Home to jsou luxusní vraždy, ale pro mě né až tak zajímavý příběh. Film mě nalákal už od začátku hned prvním zabitím, ale pak mě dokázali upoutat až další vraždy a příběh mě jednoduše minul, protože mě bylo nějak jedno jestli se povede koupě bytu nebo ne a proto "jen 3* ". 55%

Afro Samurai: Resurrection (2009) (TV film)

Afro a jeho další cesta,která se dá popsat dost jednoduše a to ztráta č.1 poté cesta za č.2 a pak zas cesta za pomstou a za č.1.Zatímco v seriálu afro sekal a řezal prostě krvavé orgie tak Resurrection už není taková jízda. Celý příběh je znovu o pomstě se zajímavým koncem a detaily a proto 4*. 75%