Animal (2011)

Kraťas, který má jasné poselství. Nikdy nikoho neokrádej když je plný měsíc. 5min, které zaujmou průběhem i zpracováním. 75%

Daemonium (2011)

Páni tohle se teda povedlo. Argentina s nádechem Japonska, ale opravdu bych nečekal jak dobře to k sobě bude pasovat. Pěkná holka samo sebou ta v sukni výborné zbraně a luxusní masky k tomu se přidá to tajemno kolem a ejhle zajímavý počin. 60%

Carver (2008)

Klasický příběh a zdejší hodnocení mě připravilo na průměrný horror. Carver mi, ale dal pěkně na prdel. Řadím ho rozhodně mezi to nejlepší co jsem zatím z žánru exploitation horroru viděl. Slabší rozjezd filmu, který ale postupem času graduje až se dostane na neuvěřitelně hustou atmosféru. Každá scéna doslova mrazí a to jak kvůli zmíněné atmosféře tak i kvůli hudebnímu podkladu. Beznaděj, křik, atmosféra a perfektní gore to je to spojení, které pokud se podaří udělá luxusní film a u Carveru se to podařilo na výbornou jasných 5*. 95%

Bloody Bloody Bible Camp (2011)

Tak jo je to blbé a amatérské. Proč jsem tomu dal tedy 2*?Jednoduchá odpověď BBBC je sice z USA, ale hodně se to podobá podobným bláznivým kouskům z Japonska, kterých jsem já velký fanda. Film má solidní vraždy hlavně teda ta s cihlou :-),ale strašně otravný herce no herce něco na ten způsob. Já se přesto u filmu zasmál, ale pokud BBBC srovnám s podobnýma bláznivými snímky kterým se nejvíc podoba a to těm z Japonska tak nedosahuje jejich kvalitám. 32%

Mstitel s černou maskou (2008)

Opravdu velké překvapení, které mě nenechalo spát až skoro do 2hod do rána. K-20: Kaijin niju menso den komiksový film na japonský způsob který se opravdu povedl. Příběh po celou dobu nikam neodbočil a putoval k jasnému cíli se spoustu jak by někdo napsal klišé mi vůbec nevadil. Film se chvilku tvářil jako komedie poté zas sklouznul do komiksovky alá Spider-man nebo Batman, ale i přes to všechno si stále držel ten japonský nádech. Rozhodně je škoda že zde hodnotilo jen 183 uživatelů včetně mě, protože film si rozhodně zaslouží víc jak 57%. Jak už jsem jednou napsal velké překvapení. 81%

Bloody Mary 3D (2011)

Tak tohle to se hodně nepovedlo nechal jsem se zlákat názvem a pěkným plakátem a teď toho lituju. Bloody Mary 3D jak nejlíp popsat film no tak ano vraždí tam holka pěkná holka, ale vraždy jsou podány přímo ukázkově amatérsky a to je podle mě celý film. Vraždy by se hodily do jakékoliv reklamy a to nejspíš i před desátou večerní, ale rozhodně se nehodí je dávat do hororu. BM 3D mi připadá jako něco co se odehrává před porno scénou než se jde na věc to včetně té hudební vložky po zhruba 15min, která byla opravdu děsná. Mé hodnocení je jasný odpad, ale jelikož dam první hodnocení tak dam 1*,ale za co tak to opravdu nevím snad za pěkný holky.

Na špičce celerové příšery (1979)

Opravdu povedený kraťas se zajímavou animací.Nebylo by naškodu použít příběch o bláznivém zubaři do celovečerního filmu. 78%

Osou! (1978)

Osou! aneb erotická kriminálka na japonský způsob. Příběh klasický na zemi vzniku-znásilnění policistky násilníkem a poté pořád dokola. Scény znásilnění byly natočeny brutálně a solidně na rok vzniku. Ve svém žánru rozhodně perfektní film se zajímavým koncem. 82%

Sucker Punch (2011)

Sucker Punch luxusní film, který bude někdo zbožňovat jako celek a někdo jen kvůli akčním scénám, ale taktéž ho někdo bude nesnášet a to je podle mě neuvěřitelně brutální kombinace. Já sám se nejspíš řadím mezi tu první variantu, ale zároveň uznám jakýkoliv proti argument. Akční scény ve filmu bych zařadil mezi to nej co bylo natočeno, ale film akční jízda je to také zamotaný a nerovný thriller kde není jen jeden svět, protože v mysli je jich daleko více to je ta linie příběhu, která není u spousty diváků v oblibě ne však u mě mě do filmu sedí. Ohromné plus filmu je taky hudba, která podkresluje každou akci filmu neuvěřitelným způsobem a proto si zaslouží sama o sobě jednu hvězdu. Dávám plnou palbu 5hvězd s velkým klidem. 95%

Strange Circus: Kimjó na circus (2005)

Dokonalý až neuvěřitelný útok na psychiku diváka. Kimyô na sâkasu je geniální dílo, které je propracované a diváka dostane přesně tam kam chce. Shion Sono je borec a plný hodnocení si zaslouží. 100%