Noční incident (2011)

Tak tohle se nepovedlo.Horor ani náhodou přitom obsah nevypadal vůbec špatně,ale z Nočního incidentu se vyklubalo jen slabé drama z psychiatrické léčebny ve tmě.Pro mě je film velkým zklamáním protože si jsem jistej že z tématu se dalo vytěžit o mnohem víc. 33%

Enjo-kôsai bokumetsu undô: jigoku-hen (2004)

Na planetě zemi jsou různé druhy ůchylek a někoho hold uspokojujou hrátky se zeleninou.Každopádně Enjo......je další pecka z japonska. 80%

Zlý večerníček (1992)

Solidní nenudící film a i když je animace ve filmu opravdu jen trochu tak i to málo pobaví. Jako horor Evil Toons nemá šanci uspět, ale já se na to tak nekoukal chtěl jsem komedii a tu jsem dostal. Bonus v podobě pár scének s nahotou neuškodil. Pokud někomu stačí málo k zasmání tak E-T doporučuju. Po celou dobu sledování jsem měl dobrou náladu tak 4*. 71%

Apollo 18 (2011)

Apollo 18 aneb film, který jasně ukazuje jak důležité je konečné rozuzlení. Průběh celého filmu byl perfektní a atmosféra hustá, ale pak přišel závěr. Kde je to monstrum co jsem čekal ? Nikde! A já měl po filmu. Apollo 18 bych popsal jako výlet do vesmíru a pak následný pád držkou na beton. 74%

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nevim proč,ale dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal. Byla to chyba. Seznamte se Joe Black mě bavil celou dobu celé ty 3 hodiny. Příběh řadim mezi jeden z nejlepších co jsem zatím viděl. To co musím ještě zmínit jsou herecké výkony,které předvedli Brad Pitt a Anthony Hopkins,protože byla radost na ně koukat a dostaly film na ten nejvyšší stupeň umění. 100%

Jeepers Creepers (2001)

Nejlepší horor všech dob !! Pro mě při prvním zhlédnutí ano z velké části, protože mi bylo 7let. :-) Nyní už to neplatí přesto jsem jsi k Jeepers Creepers vybudoval obdiv. Už v sedmi letech jsem jsi chtěl film pustit znovu a to i  přesto, že jsem se strašně bál. Na JC se  kdykoliv podívám znovu. Horor má mít akci,napětí,strach a to vše JC má. 93%

Dredd (2012)

Jeden mrakodrap + jeden Mama klan + jeden a půl soudce = jeden jednoduchý přímočarý akční film, který dokáže zabavit. Jasně mohlo z toho vzniknou něco extra a nevzniklo i tak jsem se, ale bavil a nakonec u mě za 4*.  70% --- 7/10 IMDb

Soudný den (2008)

Soudný den je pro mě obrovské zklamání, protože si vzpomínám jak jsem viděl ukázku a od té doby jsem se na film těšil. Ze začátku sice přišel solidní rozjezd pak mě, ale začal film nudit a já si každou chvíli vzpomněl, že tohle už jsem někde viděl. Nepotřebuju aby byl film vždy originální ale tohle byla opravdu jen vykrádačka a ještě né moc zábavná a já nemůžu dát víc jak 2*  a i ty jsou hlavně za slibný začátek. 38%

Ďábelský Santa (2005)

Ďábelský Santa je komedie do pohody pokud se divák smíří s tím že příběch má daleko větší potenciál a zpracování není taktéž nic moc.Divák sleduje jak se Santa baví a zabíjí když už nemusí rozdávat dárky a radost.Vraždy byly vcelku pěkné např:krumpáč,ale mohly být lepší a ve větším množství ani víc krve by neuškodilo,ale poté by to chtělo podat film jen jako horor a né míchat komedii.Já se bavil a teť budu jen čekat jestli se někdy natočí tenhle námět důstojnějc a víc jako horor slabé 4*. 70%

Máma (2008)

WOOOOW!!!!! Tolik atmosféry a napjětí ve 3 minutách tak to je hukot.Jestli bude i chystaný celovečerní film stejně mrazivý máme se na co těšit. 90%