Bengálský tygr (2010)

Parádní Drama/Thriller v hlavní roli Tygr, který ačkoliv byl tak trochu blb nebo občas solidně digi přesto špičkový výkon. Jako kráska Briana Evigan, která má malou přítěž jménem Charlie Tahan i oni  ve svých rolích velice dobří. Napětí ve spojitosti s zvířecím vrahem a lehce oděnou kráskou jednoduše nemohlo dopadnout jinak. 70%

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Jasně, že ani Inferno nedosahuje na jedničku, ale je celkem zdárný konkurent druhému dílu a nakonec pro mě příjemným překvapením.  Co film sráží na zem jsou vesměs celkem nudné závody v poušti a kamera, protože je spousta záběrů přes světlo. Další mínus je určitě absence pořádné záporné postavy. Inferno, ale má i pár svých plusů a to hlavně auta, která jsou parádní a nebo herce hlavně Danny Trejo mě bavil. Měl jsem trochu obavy jak si snímek poradí aby navazoval na předešlé filmy, ale konečné rozuzlení mě potěšilo, protože se to celkem podařilo. Film sice občas zpomalí, ale většinou má spád a jede a i když jsem dal 4* s hodně odřenýma ušima přesto to nic nemění na tom, že jsem se bavil. 72%

Rallye smrti 2 (2010)

Dvojka sice nedosahuje na jedničku, ale jako seznámení se vznikem Death Race a Frankensteina je solidní. Ůvod bez rally, ale s bitkami a trochou toho nahlédnutí do pozadí těch co se zasluhují o tyhle vraždy v přímém přenosu. Chybí Jason Statham a i když Luke Goss nezapadá do role stejně jako on nedá se říct, že by se tam nehodil. Death Race 2 jako video film si ty 4* zaslouží. 77%

Rallye smrti (2008)

Okořeněné Rychle a Zběsile. Brutální závody v upravených bojových autech ve vězeňském prostřední, kde je úplně všechno dovoleno. Jason Statham jako jezdící gladiátor, který chce jen jedno a to pomstu, ale ne takovou jako je v 90% jiných filmech, protože tahle pomsta je Death Race a vše kolem. Film slouží jen k jednomu účelu a to sednout si a bavit se, protože je to jedná velká jízda. 98%

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Kouknu na režijní filmografii Roba Zombieho a co nevidím Haunted World of El Superbeasto, The Animovaný / Akční / Horor / Komedie a ihned si pouštím. Překvapení? Jasně že jo animáč jak má být snad každá scéna je procpaná hláškami nebo narážkami na vše možné. Pokud po mě kdokoliv bude chtít doporučit animák tak El Superbeasto bude vždy mezi prvníma co budu doporučovat, protože já se královsky bavil. 100%

2012 (2009)

2012 je film, který se dá popsat velmi lehce. Perfektní efekty, ukázka techniky (auta,letadla atd...) a klasický americký happy end. Na filmu jsou zábavné jen pasáže ničení, protože celý film je jinak jen o cestě za přežitím jedné rodiny a pár lidí s nimi. Zbytek kolem konce světa je jen výplň a to je škoda. 35%

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Zdá se mi, že nikdo nepochopil k čemu slouží tenhle film. Malý Nicky - Satan Junior je komediální jízda, která má za úkol jen rozesmát diváka. Mě rozesmála a povede se jí to kdykoliv kdy jsi ji pustím. Adam Sandler je jednoduše jeden z nejlepších komediálních herců a potvrdil to i tady. Příběh jako stvořený pro komedii, která má bavit a já nemůžu jinak než dát 5*,protože Nicky je jedna z nej komedií. 98%

Chata v horách (2012)

Jak začít asi tak, že jsem očekával horor v kabátu, který jsem ještě neviděl a příběh nebo alespoň zpracováni co ještě nikdo nenatočil. Místo toho jsem ale dostal Horor/Komedii a proč tu komedii, protože je ve filmu opravdu dost věcí na zasmání. Proč horor, protože film má prvky klasických vyvražďovaček v lese jen spolu s monstry. Nakonec film přeci jen přinesl něco nového a to tu část příběhu, že se všechno děje z nějakého důvodu což vyvrací klasickou vyvražďovačku alespoň v příběhu. Čekal jsem hodně a dostal jsem průměr kde byl nejlepší konec filmu. Uvidíme co přinese druhý díl, protože ten možná posune alespoň nějaký žánr dál. 60%

Warlock (1989)

Warlock není klasický horor,ale je to fantasy se špetkou hororu nebo dokonce horor/fantasy/pohádka. I když nemá film jasné žánrové označení já se na něj vždy když je v televizi podívám, protože mě jednoduše film baví. Příběh o čarodějovi a lovci přízraků zasazen do moderní doby žádný není žádný zázrak, ale ani průser. Určitě se jedná o béčko první jakosti, které ale není vůbec špatné a proto si 4* zaslouží. 76%

Bazén (2001)

Kašlu na všechny ostatní hodnocení,protože pro mě je Bazén jedním z nej Slasher filmů.Důvod?Poprvé jsem film viděl když mi bylo asi 7-8 a fim mě neskutečně bavil a baví mě i dnes navíc mě se líbí jednoduchá a přesto perfektní maska zabijáka.Je mi jedno jak je film natočený co tam předvádí herci,prostě je to film,kterýmu nemůžu dát špatný hodnocení a popravdě si myslim že na odpad film vůbec neni.Scéna na tobogánu je nezapomenutelná. 88%